Рецензія на книгу Єви Ромік ✨️
Світ видається доволі божевільним, коли для всіх минуло 15 років, а для тебе — всього кілька митей. Моя рецензія на книгу "Закон збереження кохання. Пригоди неправильного принца." Єви Ромік. В рамках безстрокового марафону від Тетяни Гищак
Жанр: фантастика.
Головні герої історії: Мартін (Марс), сімнадцятий принц дому Харіді і Нела (Арнель) з дому Шарден. Події відбуваються у вигаданому фантастичному світі.
У книзі присутні: міжпланетні подорожі, портальні переходи, електронні люди, політичні інтриги, пророцтва, археологічні розкопки, шлюб за контрактом, дитячо-батьківські стосунки.
Про книгу.
Саме народження Нели було обумовлено угодою про співпрацю та військову взаємодопомогу між головами домів Харіді і Шарден. Ще до появи дівчини на світ, її доля вже була визначена: стати дружиною сімнадцятого харідійського принца і народити спільну дитину.
Шлюбний контракт було укладено, коли Нела мала півроку, а Мартін — був вже повнолітнім дорослим хлопцем. Одразу ж після цього він вирушив на місію, де, через деякий час загинув його авіаносець, а сам Мартін — зник.
П'ятнадцять років його вважали заглиблим, а Нела у тринадцять років дізнавшись про свого чоловіка, якого так ніколи і не бачила, і про його зникнення — стала буквально ним одержима, закохавшись в той образ, який здебільшого сама придумала. З того часу вона два роки вела зошит, в якому писала йому листи, вірші, вклеювала фото і всюди носила з собою.
Надії, на те, що принц колись з'явиться не було, та він все ж ошелешив усіх своїм поверненням. Слабкий та дезорієнтований він не одразу зрозумів що відбувається і в якому часі він знаходиться. А коли Мартін нарешті прийшов до тями, він не хотів і чути про свою дружину, натомість зробивши все, щоб вона відчувала до нього відразу.
З того самого часу почався їх спільний шлях від надій до розбитого серця, від визнання помилок до налагодження зв'язку.
Загальне враження від книги в мене дуже позитивне! Зазначу, що я не велика спеціалістка з фантастики. Це взагалі, мабуть, перша прочитана мною книга в цьому жанрі, і я думала що не дуже його люблю, віддаючи перевагу фентезі. Але книга "Закон збереження кохання. Пригоди неправильного принца" поставила під сумнів моє власне упередження щодо цього, тому що я справді отримала велике задоволення від прочитання.
Приємно було спостерігати за тим, як герої йдуть своїми "арками", дорослішають, вчаться визнавати власні помилки, вибачатися та ризикувати.
Особливо хочу зазначити увагу до деталей, як то власні назви пристроїв, речей, поєднання сучасних технологій з магією. Дуже відгукнулася емпатична особливість принца і було цікаво читати про те, як він описує що і в який момент відчував від емоцій оточуючих.
Також надзвичайно цікавий для мене момент — природа елоргів, їх взаємозв'язок з тойями, знання, здібності і момент створення нових осіб. Відаль зайняв окрему поличку в моєму серці ❤️ І його син теж дуже припав до душі.
Варто підкреслити і дитячо-батьківські стосунки, які у Мартіна та Олександра також певною мірою проходять свою трансформацію впродовж книги, або, принаймні розкривають свою істинну природу наприкінці.
Ця книга — четверта в циклі, її можна читати окремо, проте я тепер хочу прочитати й інші, коли матиму час. Авторка має також путівник по світу Таріон, який закриває багато питань і пояснює його логіку і нюанси. Мені він дуже допоміг, тому що деякі моменти було важкувато одразу зрозуміти.
Рекомендую усім, хто любить космічну тематику і не тільки! Книга читається легко а процес розвитку стосунків Мартіна і Нели захоплює, змушуючи читати далі.
3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиА я читала усі частини циклу )))
І Вам раджу !
Елорги - окрема історія. Я ридала, коли були певні моменти в книзі, бо дуже гарно та детально було все описано
Кожна книга циклу цікава.
Вельми дякую, Асея. Це чудова рецензія. Як же я тішуся коли читачі сприймають книгу саме так, як я її замислювала, а якщо це ще й колеги по перу - це взагалі вища нагорода. ♥️♥️♥️
Асея Мітрель, Ви дуже відповідально підходите до роботи, і вмієте зацікавити читача. Гадаю з вас вийде чудовий рецензент.
Чудова рецензія! Як, власне, і твори пані Єви.
Ромул Шерідан, Щиро дякую! Мені теж сподобалась творчість пані Єви, планую ще з іншими творами ознайомитись.
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати