Нарешті поговорили про наболіле ?
Ліля & Маркіян та їх оголенні душі......... (розділ 33).
*******************
Він насупив брови, серце забилося швидше.
Звідки ти знаєш мого брата?
Він... він мав справи з моїми батьками, - голос Лілі дрижав, але з кожним словом у ньому прокидалася давня, глибоко захована лють. - Одного вечора я приїхала додому і батько випалив з порогу, що мені треба познайомитись з нареченим. Він поводився так, ніби він господар усього світу. А потім... потім він затис мене в моєму ж власному домі. У моїй кімнаті. Він почав приставати. Тягнув до мене свої руки, розривав одяг... хотів зґвалтувати.
Маркіян перестав дихати. Його пальці на її плечах стиснулися сильніше.
Я кричала... Боже, як я кликала на допомогу! — по щоках Лілі градом котилися сльози. - А мої батьки... Маркіяне, вони були там! Вони стояли за дверима. Вони все чули і просто підтакували йому! Казали, щоб я не пручалася, що я маю бути вдячною за увагу такого багатого і «поважного» чоловіка. Що це мій обовʼязок.
Твої батьки... віддали тебе йому? - прохрипів Маркіян. Його голос звучав так страшно, що повіря в кінати наче заледеніло.
Мені на справді тут дуже шкода обох. А яка ваша думка чи шкода Лілю та Маркіяна однаково? Адже їх долі чимось схожі........

2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти❤️❤️❤️
Юлія Куліш, Дякую))))
яке гарне імя чоловіче саме Маркіян, мені з подібних ще Марʼян подобається
Агнія Бурне, Мені теж, дуже подобається це імʼя. Не знаю, чому але асоціюється воно з сильним чоловіком)))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати