Відгук-рецензія.
Відгук-рецензія на твір «Спряжіння. Втрати та здобутки» Вадима Сухобруса.
За домовленістю з автором залишу тут свої враження від твору. Чесно, роблю це вперше, тому не знаю, як зазвичай пишуть такі рецензії, але постараюся коротко і по суті.
Отже, що сподобалося.
1. Сетинг. Це альтернативна історія, і за нею досить цікаво стежити. Видно, що автор виконав велику роботу, щоб світ виглядав саме так, як виглядає.
2. Арти до розділів. Вони допомагають ще сильніше зануритися в історію.
3. Поведінка головної героїні. Показана досить вдало: реакції, слова — усе виглядає логічним з огляду на обставини та епоху, в якій відбуваються події.
4. Детективна лінія. Досить цікава, її хочеться розплутати. Спойлерити не буду — прочитаєте самі.
А тепер до мінусів.
1. Мені здалося, що інколи думок головного героя забагато, і це трохи збиває. Наприклад: «Думаю, що вугілля пхати… або дрова… ну як дрова — дровенятка, тріскочки».
2. Мені не вистачило описів природи, міста, одягу — словом, усього того, що допомагає яскравіше уявити цей світ.
Загалом це досить гідна історія, яка точно знайде свого читача. У мене все. Сподіваюся, було цікаво.https://booknet.ua/book/spryazhnnya-1-vtrati-ta-zdobutki-b453720?utm_medium=repost&utm_campaign=453720&utm_term=10787504&utm_content=1&utm_source=native
3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиНепогано, перегляну книгу))
Думаю, добре було б додати активне посилання на твір)
Теж читала. Щодо багатослівності героя - погоджусь.
А щодо самої рецензії - як на мене, можна не стримуватись так сильно і дати трохи більше інформації про те, який саме світ, час, атмосфера... Ну, щоб у читача виникло емоційне уявлення))
Дієз Алго, Дякую !
лаконічно, але по суті. Гарна рецензія❤️
Агнія Бурне, Дякую!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати