нове оповідання для флешмобу
Сьогодні представляю для флешмобу оповідання Листи Еврідіки
Випадково, шукаючи інформацію про королівські династії Європи до великої книги, яка поки що в роботі, я натрапила на сапфічну історію кохання, яка відбулася в 1760-х роках.
(А консерватори стверджують, нібито квір-орієнтація – «винахід» сучасного «зіпсованого» часу, і от в «святому» минулому нічого такого не було).
Якраз було! Збереглось близько 200 листів принцеси Ізабелли Пармської – до сестри її чоловіка, Марії-Христини Австрійської.
До речі, мене вразив той факт, що листи все ж збереглись, хоча в них йшлося саме про романтичні почуття. А також те, що, хоча шлюб був політичним і не дуже щасливим, ерцгерцог Йозеф (пізніше – імператор Йозеф ІІ) після смерті Ізабелли не поспішав одружитися вдруге.
Саме з цього і виникла ідея твору на флешмоб.

8 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю з новинкою!) Зайдете в інсту?
Вень Чжулун, В інсті є одне але, сподіваюсь можна виправити швиденько))
❤️❤️❤️
Зоряна Лис, дякую)
О, я якраз в Тредсі сьогодні читала їхню історію. Дуже цікаво!
Вень Чжулун, Так ((((((((((((((
Історія маленька, але дуже стилістично гарно написана❤️
Та ці всі речі давні, як світ - тому дивно чути, про це явище, як щось нове та прогресивне. Трактат kāma-śāstra ( написаний приблизно між III–V ст. н.е) — наука про людські стосунки, кохання, еротику та міський спосіб життя, згадує tṛtīyā-prakṛti— «третя природа», «третя стать» і тому подібні речі.
Так що все існувало з давніх давен. Нічого нового...
♥️♥️♥️
Мельська Наталі, дякую)
❤️ ❤️ ❤️
Лана Нова, дякую)
Оооо зара піду читати ❤️
Ulyana Summers, дякую за підтримку)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати