Невелике пояснення до книги. ⭐️
Всім привіт! ♡‿♡
Мої любі! ♥️
У декого з вас виникло питання: чому Юля темненька? Насправді все просто. Саме такою її вперше побачила Ксенія у книзі «Його залежність». І ще тоді я описала Юлю саме такою.

На цьому фото — Юля вже через багато років, коли вона стала Сенцовою. Тож хочу показати вам невеликий уривок із книги, щоб розвіяти всі сумніви.
Уривок:
— Доброго дня! Мене звати Ксенія. Не підкажеш, з ким я можу поговорити щодо вакансії адміністратора?
Хлопець повертається до мене і привітним голосом каже:
— Привіт! Мене звати Микита. Бачиш он там біля дівчат стоїть дівчина, у руках зелену теку тримає? Тобі до неї потрібно.
— Дякую! — Посміхаюся, розвертаюся і йду у бік дівчини з зеленою текою. Підходжу ближче. Вітаюся. Дівчина виявляється дуже привітною і милою. Її звати Юлія. Красива, невеличкого зросту, довге темне волосся зі світлими кінчиками, пофарбоване в дуже гарне омбре, красиві карі очі з довгими чорними, як ніч, віями, одягнена в довгу світло-джинсову спідницю і білу футболку, має гарну талію. Вона тут поки що за головну. Юля запрошує мене в окрему кімнату, пригощає кавою.
Хто ще не встиг познайомитися з цією історією — запрошую до читання! ☺️
«Тихий. Моя. Я так вирішив»
Підписуйтесь на мій Інстаграм.
5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЦікава книга, і героїня))
Вікторія Вецька, Щиро дякую!❤️
❤️❤️❤️
Солеста Бескид, Дякую за підтримку! ❤️
❤️❤️❤️
Юлія Куліш, Дякую за підтримку! ⭐️
❤️❤️❤️
Анжеліка Горан, Дякую за підтримку! ❤️
♥️♥️♥️
Джул, Дякую за підтримку! ⭐️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати