В декого добре поставлений командний голос...

Я зайве розговорився і, здається, налякав Вікторію. Використовую стовідсотковий варіант відновити довірливу атмосферу — згадую Шерхана. 
Демонстративно відкриваю на смартфоні додаток відеоспостереження і дивлюся, чим пес зараз зайнятий. 
От зараза! Знову намагається зняти бинт! Вмикаю звук на камері й гаркаю на нього: 
— Не можна! 
Будь я проклятий, якщо як мінімум троє чоловіків у залі не відклали виделки, а один — не витягнув руку з-під столика. Залишається тільки здогадуватися, що він там робив…
А Вікторія навіть не здригається… Навпаки, жінка намагається зазирнути в мій телефон. Я і не проти… Ба більше, щоб їй було зручніше, пересідаю на стілець поруч із нею. 

ДАЙ МЕНІ ШАНС: СПОВІДЬ КІЛЕРА

Оновлення щодня о 00:00!

Дай мені шанс: сповідь кілера

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Лана Рей
26.06.2026, 22:48:07

❤️❤️❤️❤️❤️

avatar
Анжеліка Горан
26.06.2026, 21:31:08

❤️❤️❤️

avatar
Ганна Літвін
26.06.2026, 21:20:23

✨️❤️❤️❤️✨️

Анна Лященко
26.06.2026, 21:22:51

Ганна Літвін, ❤️❤️❤️

avatar
Марія Залевська
26.06.2026, 20:53:17

♥︎☀︎♥︎

Анна Лященко
26.06.2026, 20:54:10

Марія Залевська, ❤️❤️❤️

Інші блоги
Закінчення
Привітики! Сьогодні на такій сумно-веселій ноті закінчилася перша частина мого першого фанфіку. ❤️ Наступною я планую написати вже не фанфік, а любовне фентезі. Зараз працюю над персонажами, сюжетом і навіть маю ідею
Флешмоб ❤️мелодія Кохання❤️ Моя нота
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Мої думки
Також хочу дізнатися чи якийсь цікавий флешмоб, в якому я могла б брати участь. Бо ви знаєте, що я пишу короткі замальовки та повноцінні оповідання. На більше мене наразі не вистачає.
Підпишись — Відпишись — Повернись
На протязі дня в моєму профілі відбувається гра «Підпишись — Відпишись — Повернись». У мене таке враження, що один і той самий читач сьогодні влаштував собі йогу для пальців. То натискає «підписатися»,
Відгук-рецензія на твір Олени Мисак "Спіраль"
По домовленності з авторкою невеличкий відгук на трилер "Спіраль". Текст мені здався таким, що має чудові ознаки сучасної творчості, я б його назвав представником міметичного цифрового мінімалізму. Того, що намагаються
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше