Щось змінюється...
— Ти що, й справді гадаєш, що подобаєшся всім?
— Угу, — Влад нахилився до її вуха і прошепотів: — Видають дрібниці.
— Ну і які ж? — Ліза криво всміхнулася і склала руки на грудях.
— Наприклад, ти не просиш мене тебе відпустити, — вишкірився нахабно.
Вона здригнулася і примружилася.
— Придурок! — відштовхнула його щосили.
— Плювати. Мені до вподоби жінки, а не дівчиська з косичками.
— Я не ношу косичок!
А Влад себе зненавидів. Що це щойно було? Якого біса він витріщався на її губи, пухкі й манливі, на мокрий топік, крізь який усе просвічувалося? І чим він кращий за Артемчика? Досить, з нього! Влад вилетів із кухні, наче за ним ведмеді гналися.
— Псих! — стусаном йому у спину.
Хай воно все пропаде... Він поїде до Ірини, сьогодні ж, йому потрібно пересвідчитися, що він при тямі і йому подобаються зрілі жінки, а не дрібні задири, на кшталт цієї Іриски.
Скоро! У наступній главі "Гострі грані кохання" https://booknet.ua/account/novels/view?id=451183
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти❤️❤️❤️
Коли-коли-коли??? ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Постараюсь сьогодні, ближче до ночі !!! Користуюсь кожною вільною годиною, щоб написати!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати