Готові до того, що емоції плескатимуть через край?
А піджилки трястимуться від злості?
Зазвичай я пишу легкі історії про друзів, гумор та веселі студентські будні. Але
цього разу мені захотілося створити дещо геть інше. Те, де щосторінки виникатиме непереборне бажання прибити когось із героїв.
Несправедливість, обурення, злість, безвихідь... Але не та похмура депресія, коли опускаються руки. А той стан, коли ти бачиш світло в кінці тунелю і мусиш вистояти. Гідно пройти цей період і не здатися.
У моїх нових головних героїв — кожен своя правда. Та Максові доведеться нарешті вирости, якщо він справді хоче те, про що говорить. Якщо його любов достатньо сильна. Бо доля точно не збирається йому допомагати.
Чи вийде у нього? Хотілося б вірити. Та спершу на нього чекають мільйон кіл пекла, фатальних помилок і вашого гучного крику «Та за що?!» в коментарях.
Новинка вже публікується на Букнеті! Тицніть сюди, аби почати читати перші розділи.
0 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВидалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати