Комір не поправлений, або що читає авторка )
Вітаю, любі читачі і гості сторіночки)
Поки я не пишу, я читаю ))
І поки в мене в бібліотеці
від Мелані Ром
Досить неоднозначні почуття вона викликає, власне не вона, а герої. Всі троє в любовному трикутнику, здається, заблукали в рамках, які самі ж собі наставили. При цьому між ними так іскрить, що була б книга паперовою, загорілась би ))
можете переконатись самі ) Взагалі читати ці перепалки між Леєю і Адріаном — окреме задоволення ))
— Ти чому пішла з-за столу? — повторює він, і тепер ближче, на кілька кроків ближче, двері за його спиною вже зачинені, і ми вдвох у напівтемряві між рядами книжкових корінців.
— Душно стало, — кажу я. — Повертайся до гостей, Адріане. Тебе там чекають. У тебе там комір не поправлений. (Від мене — на цьому моменті, хоч ситуація й напружена, я ледь кавою не поперхнулась))
Виходить отруйніше, ніж я планувала, — тобто я взагалі не планувала це казати, воно вирвалось само, і в тиші, що западає за моїми словами, я чую, як він робить ще один крок.
— Подивись на мене.
— Ні.
— Леє.
— Я сказала — ні. — Я нарешті обертаюсь, бо стояти до нього спиною ще нестерпніше, і виявляється, що він уже зовсім близько, на відстані двох кроків, з тим обличчям, на якому дводенна бездоганна стіна пішла тріщинами. — Що ти хочеш почути? Що мені сподобалась вистава? Чудова вистава, Адріане. Дуже переконлива. Особливо та частина, де вона поправляє тобі комір. Ти молодець, план працює. Іди і виконуй його далі!
— Це не вистава.
— Тим гірше!
— Леє...
— Ні, тепер ти мене послухаєш…
Читати і підтримати новинку можна тут.
А ще сьогодні знижка на мою завершену сторі “Моя ненависна кохана”. Там теж репліки парочки головних героїв ще той динаміт )) кому таке теж до вподоби, запрошую )
Гарного дня!

4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиО, яка цікавинка, треба теж почитати)))
Лія Лореляйн, О так, там з героями не нудно ))
також читаю її, неперевершена, але хочеться вже настукати їм за те, що так довго ходять навкруги))) до цього епізоду ще не дочитала, мабуть таки вже дійшли до якогось конструктиву)))
Агнія Бурне, В мене аналогічні враження ) Дена шкода. Однак, краще б все розкрилось таки до весілля, ніж після
❤️❤️❤️
Софія Анрі, ❤️❤️❤️
Між ними такі іскри,а вони пробують бензином гасити..!!! ❤️❤️❤️
Олена Гушпит, Оо, краще і не скажеш)) І нехай Лея, молоде/зелене, а Адріан же трохи страший і досвідченіший
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати