Досвід взаємного читання.

Майже два місяці тому я брала участь у марафоні взаємного читання. Відгук залишила все по правилах, тільки мою книгу так і не прочитали. І ні, це не претензія — я розумію, всяке буває. Просто стало цікаво, як у вас з марафонами.?

7 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Дана Новак
26.06.2026, 15:25:39

О, це прикро, що так вийшло. Я наразі добре ставлюся до марафонів, коли є час) Зараз беру участь в марафоні Уляни – там умова, що просто брати книжку, яка зацікавила, без обов'язкового взаємочитання.

Показати 2 відповіді
Дана Новак
26.06.2026, 15:55:13

Олена Мисак, ✨❤️✨

avatar
Лара Кокура
26.06.2026, 15:07:32

Я брала участь у безстроковому марафоні та в лютневому марафоні "Book-Connect". Мені сподобалося. Я прочитала нових для себе авторів та отримала відгуки на свої твори.
Згодна, щоб брати участь, потрібен додатковий час

Олена Мисак
26.06.2026, 15:52:02

Лара Кокура, Так ! Дякую!

З часом від них втомлюєшся)
Хочеться бачити реальну картину, а не "мальовану". Хоч з марафонів я знайшла чимало крутих авторів, яких читаю і поза ними, так само й мене читають автори, з якими я колись перетиналась на таких заходах, за що я дуже вдячна, та будьмо відверті: більшість(не всі) читає виключно аби прочитали їх. І якість такого читання нерідко не найкраща. Це те саме, що ходити до людей під книги і написувати "прочитала три розділи, лайкнула, підписалась, додала в бібліотеку — тепер ходіть читати мою книгу". Це дає намальовану активність, тимчасовий буст, але який з нього сенс, якщо автору важливо, щоб його читали по-справжньому, аналізували текст, цікавились історією. Аналітика це класно, але це не сенс творчості, а лише її складова.

Прикро, що Ви з цим стикнулись, розумію, це досить неприємно, надто коли умови з Вашого боку було виконано.
Успіхів Вам та Вашим книгам, нехай Ваша істинна і щира аудиторія зростає❤️

avatar
Агнія Бурне
26.06.2026, 14:50:54

я намагаюся не приймати часто участі в марафонах, хочеться все таки бачити органічні показники зацікавленості читачів. В мне зазвичай ніяких таких питань не виникало.

Показати 2 відповіді
Даша Амфора
26.06.2026, 14:54:27

Агнія Бурне, 100% погоджуюся!

avatar
Даша Амфора
26.06.2026, 14:52:51

Я не маю на це часу і бажання. Краще приділити увагу своєму твору.
А Вам бажаю удачі і легкого пера❤️❤️❤️

Олена Мисак
26.06.2026, 14:53:27

Даша Амфора, Дякую!❤️❤️❤️

avatar
Софія Анрі
26.06.2026, 14:50:06

Не бачу сенсу брати в них участь

Олена Мисак
26.06.2026, 14:51:29

Софія Анрі, Теж тепер так думаю , але це досвід.

avatar
Morwenna Moon
26.06.2026, 14:49:34

Ніяк. Не приймаю в них участі принципово.

Олена Мисак
26.06.2026, 14:50:28

Morwenna Moon, ❤️

Інші блоги
⭐підтримка для моїх авторів та їх перший флешмоб ⭐
Привіт, мої любі читачі та колеги!⭐ Сьогодні у мене особлива місія. Я завжди намагаюся підтримувати авторів, які вміють креативити, мислити неординарно та створювати незабутні світи. Мої улюблені письменниці — Торія
А ви вже з нами?)
– До речі, дякую, що врятував моє обличчя, – промовив я, не зводячи очей з дверей спальні, де лежала непритомна Аманда. Кутик рота трохи сіпнувся у посмішці: – Якби крісло сіло прямо перед лакеями, я знов з володаря
Досвід взаємного читання.
Майже два місяці тому я брала участь у марафоні взаємного читання. Відгук залишила все по правилах, тільки мою книгу так і не прочитали. І ні, це не претензія — я розумію, всяке буває. Просто стало цікаво, як у вас з мара
Абсолютна Новинка, Яку Ви Не Зможете Проспати!
Привіт, книгомани! Ви готові до порції шаленого гумору, підліткових інтриг та кохання, від якого летять іскри? Я Торія Ліра запускає книгу, яка змусить вас сміятися вголос і кусати лікті від напруги! ✨ «МІНУС ЧОТИРИ,
Так? Так?! Некромаркетинг.
Ах, намагаюсь навчититися робити гіфки у тексті ) Трохи Некромагії!!! Як вам герої Некромаркетингу?
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше