Додано
26.06.26 14:48:20
Досвід взаємного читання.
Майже два місяці тому я брала участь у марафоні взаємного читання. Відгук залишила все по правилах, тільки мою книгу так і не прочитали. І ні, це не претензія — я розумію, всяке буває. Просто стало цікаво, як у вас з марафонами.?
Олена Мисак
186
відслідковують
Інші блоги
Привіт, мої любі читачі та колеги!⭐ Сьогодні у мене особлива місія. Я завжди намагаюся підтримувати авторів, які вміють креативити, мислити неординарно та створювати незабутні світи. Мої улюблені письменниці — Торія
– До речі, дякую, що врятував моє обличчя, – промовив я, не зводячи очей з дверей спальні, де лежала непритомна Аманда. Кутик рота трохи сіпнувся у посмішці: – Якби крісло сіло прямо перед лакеями, я знов з володаря
Майже два місяці тому я брала участь у марафоні взаємного читання. Відгук залишила все по правилах, тільки мою книгу так і не прочитали. І ні, це не претензія — я розумію, всяке буває. Просто стало цікаво, як у вас з мара
Привіт, книгомани! Ви готові до порції шаленого гумору, підліткових інтриг та кохання, від якого летять іскри? Я Торія Ліра запускає книгу, яка змусить вас сміятися вголос і кусати лікті від напруги! ✨ «МІНУС ЧОТИРИ,
Ах, намагаюсь навчититися робити гіфки у тексті ) Трохи Некромагії!!! Як вам герої Некромаркетингу?
7 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиО, це прикро, що так вийшло. Я наразі добре ставлюся до марафонів, коли є час) Зараз беру участь в марафоні Уляни – там умова, що просто брати книжку, яка зацікавила, без обов'язкового взаємочитання.
Олена Мисак, ✨❤️✨
Я брала участь у безстроковому марафоні та в лютневому марафоні "Book-Connect". Мені сподобалося. Я прочитала нових для себе авторів та отримала відгуки на свої твори.
Згодна, щоб брати участь, потрібен додатковий час
Лара Кокура, Так ! Дякую!
З часом від них втомлюєшся)
Хочеться бачити реальну картину, а не "мальовану". Хоч з марафонів я знайшла чимало крутих авторів, яких читаю і поза ними, так само й мене читають автори, з якими я колись перетиналась на таких заходах, за що я дуже вдячна, та будьмо відверті: більшість(не всі) читає виключно аби прочитали їх. І якість такого читання нерідко не найкраща. Це те саме, що ходити до людей під книги і написувати "прочитала три розділи, лайкнула, підписалась, додала в бібліотеку — тепер ходіть читати мою книгу". Це дає намальовану активність, тимчасовий буст, але який з нього сенс, якщо автору важливо, щоб його читали по-справжньому, аналізували текст, цікавились історією. Аналітика це класно, але це не сенс творчості, а лише її складова.
Прикро, що Ви з цим стикнулись, розумію, це досить неприємно, надто коли умови з Вашого боку було виконано.
Успіхів Вам та Вашим книгам, нехай Ваша істинна і щира аудиторія зростає❤️
я намагаюся не приймати часто участі в марафонах, хочеться все таки бачити органічні показники зацікавленості читачів. В мне зазвичай ніяких таких питань не виникало.
Агнія Бурне, 100% погоджуюся!
Я не маю на це часу і бажання. Краще приділити увагу своєму твору.
А Вам бажаю удачі і легкого пера❤️❤️❤️
Даша Амфора, Дякую!❤️❤️❤️
Не бачу сенсу брати в них участь
Софія Анрі, Теж тепер так думаю , але це досвід.
Ніяк. Не приймаю в них участі принципово.
Morwenna Moon, ❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати