♥️ Питання до читачів ♥️
Всім привіт! ♡‿♡
Мої любі читачі! ♥️
Я постійно читаю ваші повідомлення: «Хочемо більше розділів!», «Може, викладати щодня?», «Я так чекала окрему історію Сенцових!». І повірте, мені неймовірно приємно це читати. Я навіть не очікувала, що ви настільки чекатимете цю історію. ☺️
Але ви знаєте, що зараз я вперше пишу одразу дві історії паралельно. Це дуже цікаво, але водночас я хвилююся, щоб усе встигати й не вигоріти. Бо натхнення — штука примхлива, а автор теж людина. ✨
Ви знаєте, як сильно я ціную кожного з вас, тому хочу запропонувати такий варіант.
Офіційний графік — розділи через день.
Але якщо все складатиметься добре й Муз буде поруч, ви періодично отримуватимете бонусні розділи без графіка.
Мені здається, так буде чесно і для вас, і для мене.
Як вам така ідея? Чи все ж краще дотримуватися чіткого графіка — через день, щоб ви завжди знали, коли чекати новий розділ?
6 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти❤️❤️❤️❤️
Дякуємо Будемо чекати,нових розділів)))))))
Tanya, Дякую! ❤️
Все супер,нам підходить)Корміть свого Муза і приходьте до нас )))
Краватка Метелик, Дякую! ❤️
Це круто будемо чекати з нетерпінням
Алёна Маевская, Дякую! ❤️
❤️❤️❤️
Крісті Ко, Дякую! ❤️
Я поки не читаю, бо не встигаю, Ви як автор точно мене зрозумієте)))
Але графік ідеаліті ♡
Марія Залевська, Розумію))
Дякую за підтримку! ♥️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати