Цикл "Після опівночі" + бонус

Чому цикл моїх книг називається саме так?

Не тільки тому, що герої зустрічаються саме в цей час у (поки що) двох моїх книгах. Є ще дещо.

Більшість моїх історій народжується після опівночі ❤️

Думаю, багато хто мене зрозуміє: коли вдень купа справ, то спокійно попрацювати виходить тільки вночі. Коли вдома нарешті тихо, тихенько грає музика, а я сиджу на кухні з ноутом і, інколи, з чашкою кави.

От тоді мої герої й оживають. І я в них закохуюся, злюся на них і захоплююся — так само, як і ви.

Ну і коли ж писати книги 18+)))

Тож до книг ❤❤❤

Темний. Одна ніч без імен ❤❤❤

Аля — та, яку не помічають. Тиха, звичайна і не має впевненості в собі.
Він — той, на кого дивляться всі, хлопці хочуть бути схожими, а дівчата просто поруч. Популярний, гарний і небезпечний.
У реальному житті вони навіть не перетинаються. Але в темряві все інакше.
Маскарад “Темрява”. Без імен, без правил, без меж. Один танець, який зайшов надто далеко. Одна ніч, яку вже неможливо забути нікому з них.
Вона віддала себе незнайомцю. Він забрав більше, ніж мав право.
І тільки вранці Аля зрозуміє, що дозволила собі більше, ніж треба.
А ще він виявиться тим, кого вона терпіти не може. Темним Радомиром. Красунчиком, який її бісить.
І тепер втекти від нього буде значно складніше, ніж від спогадів тієї ночі...

Красуня, яка бісить Чудовиська ❤❤❤

Еля залишилася без роботи і без грошей.
Коли подруга запропонувала їй місце няні, це здавалося справжнім порятунком. Хороша зарплатня, великий будинок і лише одна умова - не ставити зайвих питань.
Та Еля навіть не підозрювала, що потрапить не в дім, а в справжній замок із власними правилами. І з чудовиськом, яке там живе.
Захар - небезпечний, владний і жорсткий чоловік, який не довіряє нікому. У нього темні справи, погана репутація й погляд, від якого холоне в венах кров.
Він звик контролювати все навколо. Особливо людей у своєму домі. І тепер ця зухвала, красива дівчина, яка не боїться сперечатися з ним і занадто швидко стала важливою для його доньки, дратує Захара до божевілля.

Бонус ❤️❤️❤️до книги 

Іграшка для Ведмедя

LlJ6L1cS

gGx3DSMP

7 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Анна Саенко
26.06.2026, 13:49:21

♥️♥️♥️♥️

Даша Амфора
26.06.2026, 13:52:38

Анна Саенко, ❤️❤️❤️❤️

avatar
Оля Стасина
26.06.2026, 13:47:53

Дякую, автору за неймовірні історії. Кожну книгу читаю з захопленням, і як справжній шанувальник Даші Амфори, кожного дня чекаю 00:00, щоб заринутися в шалений світ кохання, пристрасті, інтриги, справжньої дружби❤️❤️❤️Натхнення та тихих ночей автору, щоб можна була створювати справжній світ пристрасті та кохання ❤️❤️❤️

Даша Амфора
26.06.2026, 13:52:29

Оля Стасина, Неймовірно вдячна Вам за такий приємний відгук ❤️❤️❤️❤️

avatar
лариса щур
26.06.2026, 13:37:26

Всі історії авторки чудові! Читаю з насолодою! Дякую!❤️❤️❤️

Даша Амфора
26.06.2026, 13:42:18

лариса щур, Дуже дякую за приємні слова❤️❤️❤️

avatar
Крісті Ко
26.06.2026, 13:12:44

❤️❤️❤️

Даша Амфора
26.06.2026, 13:13:12

Крісті Ко, Дякую ❤️❤️❤️

avatar
Лана Жулінська
26.06.2026, 13:05:19

О так, у тиші та певній атмосфері народжуються історії ✨

Даша Амфора
26.06.2026, 13:08:49

Лана Жулінська, Найкращий час для творчості))) Дякую ❤️❤️❤️

avatar
Джулі Мун
26.06.2026, 12:58:45

Оооо)) Як же я чудово вас розумію)) Місто затихає... авторка прокидається!))) ♥️♥️♥️♥️♥️

Показати 3 відповіді
Даша Амфора
26.06.2026, 13:03:12

Джулі Мун, Дякую за підтримку❤️❤️❤️

avatar
Анна Саенко
26.06.2026, 12:56:49

♥️♥️♥️♥️супер книги ,автор вогонь))))

Даша Амфора
26.06.2026, 12:57:11

Анна Саенко, Дякую ☺️☺️

Інші блоги
♥️дякую за Бест! + 1 розділ поза графіком♥️
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Любі читачі, сьогодні моя книга «Помилково викрадена» потрапила в бестселери на головну сторінку! Дякую вам за підтримку! Я неймовірно розчулена тим, що
Сьогодні тривіально, але коротко)))
– Будь ласка, зроби це знову. Мені потрібно відчути межу… – вона повільно підняла руки, простягаючи йому шовкову стрічку. Нікс лише мовчки розчинив двері ширше. Відступивши вглиб кабінету, він впустив її всередину. –
⭐ "Крихітко, біжи! - Новинка ⭐
«Поліція не допоможе. Поліція вже тут». Ласкаво прошу до нової історії «Крихітко, біжи». Тут монстри не чатують під ліжком і не виходять із темного лісу. Вони сидять поруч за одним столом. Усміхаються. Носять
Інтерв'ю з героями (якого ви не просили)
Якби в Кет і "новенького" взяли і нтерв'ю в після першої глави в книзі "Кет. Вальс крові" Ведучий: Отже, вітаємо! Сьогодні народилася нова... дружба? Кет: Ні. Новенький: Я сподівався, що так.(прийнамні я на
Цикл "Після опівночі" + бонус
Чому цикл моїх книг називається саме так? Не тільки тому, що герої зустрічаються саме в цей час у (поки що) двох моїх книгах. Є ще дещо. Більшість моїх історій народжується після опівночі ❤️ Думаю, багато хто мене зрозуміє:
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше