Цикл "Після опівночі" + бонус
Чому цикл моїх книг називається саме так?
Не тільки тому, що герої зустрічаються саме в цей час у (поки що) двох моїх книгах. Є ще дещо.
Більшість моїх історій народжується після опівночі ❤️
Думаю, багато хто мене зрозуміє: коли вдень купа справ, то спокійно попрацювати виходить тільки вночі. Коли вдома нарешті тихо, тихенько грає музика, а я сиджу на кухні з ноутом і, інколи, з чашкою кави.
От тоді мої герої й оживають. І я в них закохуюся, злюся на них і захоплююся — так само, як і ви.
Ну і коли ж писати книги 18+)))
Тож до книг ❤❤❤

Аля — та, яку не помічають. Тиха, звичайна і не має впевненості в собі.
Він — той, на кого дивляться всі, хлопці хочуть бути схожими, а дівчата просто поруч. Популярний, гарний і небезпечний.
У реальному житті вони навіть не перетинаються. Але в темряві все інакше.
Маскарад “Темрява”. Без імен, без правил, без меж. Один танець, який зайшов надто далеко. Одна ніч, яку вже неможливо забути нікому з них.
Вона віддала себе незнайомцю. Він забрав більше, ніж мав право.
І тільки вранці Аля зрозуміє, що дозволила собі більше, ніж треба.
А ще він виявиться тим, кого вона терпіти не може. Темним Радомиром. Красунчиком, який її бісить.
І тепер втекти від нього буде значно складніше, ніж від спогадів тієї ночі...

Красуня, яка бісить Чудовиська ❤❤❤
Еля залишилася без роботи і без грошей.
Коли подруга запропонувала їй місце няні, це здавалося справжнім порятунком. Хороша зарплатня, великий будинок і лише одна умова - не ставити зайвих питань.
Та Еля навіть не підозрювала, що потрапить не в дім, а в справжній замок із власними правилами. І з чудовиськом, яке там живе.
Захар - небезпечний, владний і жорсткий чоловік, який не довіряє нікому. У нього темні справи, погана репутація й погляд, від якого холоне в венах кров.
Він звик контролювати все навколо. Особливо людей у своєму домі. І тепер ця зухвала, красива дівчина, яка не боїться сперечатися з ним і занадто швидко стала важливою для його доньки, дратує Захара до божевілля.
Бонус ❤️❤️❤️до книги
LlJ6L1cS
gGx3DSMP
7 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти♥️♥️♥️♥️
Анна Саенко, ❤️❤️❤️❤️
Дякую, автору за неймовірні історії. Кожну книгу читаю з захопленням, і як справжній шанувальник Даші Амфори, кожного дня чекаю 00:00, щоб заринутися в шалений світ кохання, пристрасті, інтриги, справжньої дружби❤️❤️❤️Натхнення та тихих ночей автору, щоб можна була створювати справжній світ пристрасті та кохання ❤️❤️❤️
Оля Стасина, Неймовірно вдячна Вам за такий приємний відгук ❤️❤️❤️❤️
Всі історії авторки чудові! Читаю з насолодою! Дякую!❤️❤️❤️
лариса щур, Дуже дякую за приємні слова❤️❤️❤️
❤️❤️❤️
Крісті Ко, Дякую ❤️❤️❤️
О так, у тиші та певній атмосфері народжуються історії ✨
Лана Жулінська, Найкращий час для творчості))) Дякую ❤️❤️❤️
Оооо)) Як же я чудово вас розумію)) Місто затихає... авторка прокидається!))) ♥️♥️♥️♥️♥️
Джулі Мун, Дякую за підтримку❤️❤️❤️
♥️♥️♥️♥️супер книги ,автор вогонь))))
Анна Саенко, Дякую ☺️☺️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати