Знижка -25% на "Дитину для колишнього"!

Друзі, сьогодні  діє знижка на мій бестселер -  "Дитина для колишнього"!

Тут дуже незвичайні герої, зворушливі почуття і часом аж хочеться дати героям прочухана за те, що вони такі нездогадливі)

Різниці в віці немає - обом героям по 28 років, вони колишні однокласники і колишні закохані... Через десять років після завершення школи Мія і Мир знову зустрілися...

Я прокинулась у ліжку з колишнім, а за кілька тижнів дізналася, що вагітна. От тільки весільні обручки нам не світять, як і десять років тому...

— У мене погана новина, — сказала я відразу, як Мир сів на лавку поряд зі мною.
— Яка ще новина? — він насупився, а потім якось перелякано глянув на мене: — У тебе що, ВІЛ, чи ще якась гидота? Заразилась у своїй лабораторії і потім заразила мене?
Навіть тут цей чортів егоїст думав лише про себе. Якусь мить мені хотілося налякати Мира, сказати що дійсно заразила його якоюсь рідкісною невиліковною болячкою, але потім я все ж узяла себе в руки і промовила:
— Не панікуй ти так. Просто я вагітна. Ну, я з цим розберуся, мені не потрібні гроші, не переживай. Просто подумала, що правильним буде, якщо ти будеш знати…

УРИВОК ДЛЯ ВАС:

— А в мене є наші фото зі школи, хочеш глянути? — вирішила переключити його на щось цікавіше. 

— Так, давай, — він усміхнувся, зазирнувши мені в очі. 

— Ось папка, — вона натиснула на іконку на екрані. — Дивись, це ми в одинадцятому класі. Смішні, правда? 

— Ага, — він усміхнувся. — У мене навіть щетини нема. Капець якийсь. Ні, ну вона там десь пробивалась, але я її прибирав, бо пробивалась по-дурному, — Мир торкнувся кінчиками пальців фото, того місця, де була я.

 — А в мене така дурна зачіска, — я теж вказала пальцем на фото. — Але мені хотілося мати хвилясте волосся, це зараз усі випрямляють, а я хотіла кучері… Пам’ятаєш наш випускний? Як ми танцювали вальс?

— Памʼятаю, — він кивнув і зазирнув мені в очі. — А що як… — він дістав мобільний і включив сірі, а потім сказав: — Сірі, увімкни мелодію вальсу. 

Заграла така знайома мелодія, що в мене аж сльози навернулися на  очі .Я з хвилюванням дивилася на нього ,

— Потанцюємо? — він простягнув мені долоню. 

— Давай, — я вклала свою долоню в його. Почувалася так, немов і не було цих десяти років, в нам знову було по вісімнадцять. 

Він потягнув мене до себе і я опинилась в його обіймах, дуже близько. Одна його рука лягла мені на талію, а іншою він все ще тримав мене за руку. 

Я вдихнула аромат його парфумів, у мене аж голова запаморочилася від такої нашої близькості. Хотілося обійняти його і поцілувати, але чи буде це доречно? 

— Це ж треба, десять років не танцювала, в все добре пам’ятаю,  — прошепотіла я. 

— Ти дуже добре танцюєш, —  прошепотів він мені на вухо, нахилившись ще ближче, так, що я відчувала його дихання шкірою. 

— Ти теж, — відповіла я...

Купуйте "ДИТИНУ ДЛЯ КОЛИШНЬОГО" ЗІ ЗНИЖКОЮ -25% ЛИШЕ СЬОГОДНІ ДО ПІВНОЧІ! 

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Олена Гушпит
25.06.2026, 18:48:18

Класна історія!!! ❤️❤️❤️

Мар'яна Доля
25.06.2026, 19:06:08

Олена Гушпит, Щиро дякую!

Інші блоги
пост-подяка♥️♥️♥️
Моя книга «Дихати(не)тобою» отримала перші 2000 прочитань і 90 бібліотек. ❤️ Кожне прочитання, кожне додавання в бібліотеку означає, що моя історія знайшла ще одного читача. І саме заради цього хочеться писати ще більше
Любителям сучасних любовних романів
Всім привіт! Сьогодні діють знижки на сучасні любовні романи про фіктивні стосунки. Знижка на сучасний любовний роман “Дружина на заміну” Уривок: — Я не пам’ятаю. Ти справді мій чоловік? — дивлюся з
Незапланована мокра вечірка ☔
У книзі "У ліжку з Морозом" сестри вирішили провести вечір удвох, але й тут без Макара не обійшлося: врятував та завершив їхній потоп. ‍‍‍ ︎ (зображення веде на сторінку книги) Планував, як завжди,
Культура спілкування...
З якими негативними моментами в спілкуванні на Букнеті з іншими авторами ви стикались? І як часто? Що вам пишуть "хейтери"? І як ви на це реагуєте? У мене - два випадки знецінення. Для мене це особливо неприємно, бо писати
Хвилюючі оновлення! Дякую за підтримку♥︎
Друзі, книга ВОДІЙКА ДЛЯ ДИКОГО невпинно прямує до фіналу, ХОЧА це не точно))) Бо герої постійно щось вигадують і змушують мене записувати)) Але книзі зараз дуже необхідна Ваша підтримка. Нагадую, що багато розділів
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше