Спокуса оновлена!
Вітаю, любі букнетівці!❤️
Оновлення "Спокуса мільйонера" вже у ваших книжечках:
—Житимеш у мене. І не сперечайся. — каже мені, щойно сідає за кермо.
Я не сперечаюся. Мені все одно немає куди йти. Окрім маминої квартири в якій проживає брат. Він не знає що я прилетіла, а я не збираюся з ним зустрічатися. Принаймні сьогодні.
—Вечір холодний. — обіймаю себе руками. Я лише у сукні.
—Жовтень, Таню! —Аля сміється.
Вона вмикає свій лаунж, додає градусів кондиціонеру і ми за розмовами їдемо через всю столицю на іншу її сторону — до будинку подруги.
Густі сутінки прорізають ліхтарі на стовпах, рухливі бігборди, фари зустрічного транспорту.
Усе таке рідне, мерехтливе, яскраве...
—Що думаєш робити? — подруга ставить своє чергове питання, змушуючи мене ненадовго замислитися.
— Буду проводити уроки. Онлайн. Італійська, англійська, — озвучую коротко свої плани.
—Китайська... — закінчує за мене. І ми починаємо сміятися.
На якусь мить Аля відриває погляд від дороги, а наступної — лунає удар. Нашу автівку зносить убік.
Міцно стискаю ручку над головою. Перед очима в одну мить проносяться всі роки мого життя. І та сама ніч...
Єдина. Вдвох. Без пояснень і без обіцянок.
Я подумки прощаюся з життям.
Та біль у вухах і металевий присмак на язиці переконують у протилежному.
Повільно підводжу голову. І перше, що бачу, — його.
Цього не може бути, Таню. Він — нереальний. Це фантом!
Але я кліпаю. А дверцята біля мене відчиняються і...
Максим. Він — справжній.

"Спокуса мільйонера"
А також Мій телеграм
(Продовження "ПОПЕЛЮШКА ДЛЯ МІЛЬЯРДЕРА" буде ближче до півночі.)
Обіймаю вас, мої любі!
Мирного вечора та тихої нічки!❤️
3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЧудово!❤️
❤️❤️❤️
Стасія Мун, Дякую ❤️❣️❤️
❣️❣️❣️✨
Ромул Шерідан, Дякую ❤️❣️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати