Невеличке продовження Затемнення
Ну, зовсім невеличке)) Після завершення Дзена я писав, що в цій серії планується ще кілька оповідань, і це - перше з них.
Воно, власне, про Дзена і Тріну - коли вони вже в усталених стосунках і на новому місці.
Твір невеличкий, всього шість розділів - традиційно викладаю перші три і ще три додам поступово. І там на вас чекають:
...нюанси зіллєваріння у домашніх умовах...

...двіжуха...

...домашній затишок...

...і, звісно ж, те саме почуття, яке лежить в основі всього циклу і з якого, власне, все й почалось ❤️❤️.

Ну добре, добре, почалось все з Келя і камінчика, на який він наступив)) Але не будемо вже придиратись до дрібниць.
━━━━━━༻❁༺━━━━━━
Коротше - читайте!
━━━━━━༻❁༺━━━━━━
А весь цикл, кому цікаво - осьде:
Твір є прямим продовженням "Найманця та Пампушечки".


2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиУспіхів новинці! ☀️ Візуали дуже гарні✨✨
Дана Новак, Дякую ☀️
Тільки б у той борщ тієї зеленої хріні не підсипала. Краще нехай облишить цю травницю — ну їх, цих відьом! Ледь на якусь іншу поглянеш — і все, чекай наслідків! )))
Сергій Більцан, Ну ви ж навіть не знаєте, що це за "зелена хрінь")) Щодо "відьми" - то вона ніякої магії і надздібностей не має, так-то. Стосовно "облишити" - то це треба знати історію їхнього знайомства)) Вона спочатку сама не дуже хотіла з ним бути, але він був дуже наполегливим хх))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати