Невеличке продовження Затемнення

Ну, зовсім невеличке)) Після завершення Дзена я писав, що в цій серії планується ще кілька оповідань, і це - перше з них.

Воно, власне, про Дзена і Тріну - коли вони вже в усталених стосунках і на новому місці.

Твір невеличкий, всього шість розділів - традиційно викладаю перші три і ще три додам поступово. І там на вас чекають:

...нюанси зіллєваріння у домашніх умовах...

...двіжуха...

...домашній затишок...

...і, звісно ж, те саме почуття, яке лежить в основі всього циклу і з якого, власне, все й почалось ❤️❤️.

Ну добре, добре, почалось все з Келя і камінчика, на який він наступив)) Але не будемо вже придиратись до дрібниць.

━━━━━━༻❁༺━━━━━━

Коротше - читайте!

━━━━━━༻❁༺━━━━━━

А весь цикл, кому цікаво - осьде:


Твір є прямим продовженням "Найманця та Пампушечки".

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Дана Новак
25.06.2026, 18:51:29

Успіхів новинці! ☀️ Візуали дуже гарні✨✨

Очерет
25.06.2026, 18:51:50

Дана Новак, Дякую ☀️

avatar
Сергій Більцан
25.06.2026, 18:15:25

Тільки б у той борщ тієї зеленої хріні не підсипала. Краще нехай облишить цю травницю — ну їх, цих відьом! Ледь на якусь іншу поглянеш — і все, чекай наслідків! )))

Очерет
25.06.2026, 18:23:48

Сергій Більцан, Ну ви ж навіть не знаєте, що це за "зелена хрінь")) Щодо "відьми" - то вона ніякої магії і надздібностей не має, так-то. Стосовно "облишити" - то це треба знати історію їхнього знайомства)) Вона спочатку сама не дуже хотіла з ним бути, але він був дуже наполегливим хх))

Інші блоги
Незапланована мокра вечірка ☔
У книзі "У ліжку з Морозом" сестри вирішили провести вечір удвох, але й тут без Макара не обійшлося: врятував та завершив їхній потоп. ‍‍‍ ︎ (зображення веде на сторінку книги) Планував, як завжди,
✨нова глава "Живий метал. Прокляття крил"✨
❀Вітаю! Нова глава "Живий метал. Прокляття крил" вже на сайті. Приємного читання!❀ ☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾☽☾ Ми повернулися в кімнату. І я все
⭐️ Новинка + візуалізація ⭐️
Всім привіт! ⁠♡⁠‿⁠♡⁠ Мої любі, як ви вже зрозуміли, ваша авторка вирішила трохи ризикнути й писати одразу дві історії паралельно. Учора стартувала моя новинка «Тихий. Моя. Я так вирішив» — історія
Нічого собі... Сама від них в шоці...
Ось і все… — Непогане вийшло прощання… — хрипко кажу, підводячись і поправляючи одяг. — Сподіваюся, я був не гіршим за Дмитріуса, — додаю з гіркотою, намагаючись не дивитися на таке бажане тіло дівчини. Тепер
Онука декана і викладач філософії.Дуже пристрасно!
ЗНИЖКА НА ЄВУ І ВЛАДИСЛАВА АНДРІЙОВИЧА!!! ЩЕ КІЛЬКА ГОДИН!!!!!!!!!!! ПОСПІШАЙТЕ!!!!!! В інституті розмови лише про майбутні змагання і відпочинок біля річки. Хлопці закупились алкоголем і попусками , хоч не думаю що викладачі
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше