"Король без минулого" вже у продажу!
Вітаю, шановні читачі!
Дилогія "Не її король, не його королева" нарешті завершена!
7 місяців роботи та сумарні 553 сторінки, на яких розгортається особиста драма двох зовсім не схожих, на перший погляд, людей.
Вона - стримана та поміркована принцеса Меверінна Арантійська, єдина спадкоємиця корони. Він - Кейран, чаклун, який навіть серед своїх має лиху славу та вважається навіженим.
Ця історія - про почуття, що народилися не з довіри та щирої прихильності, а з болю, ненависті та забороненого потягу. Адже ці двоє - вороги, з'єднані міткою істинної пари, але розкриття таємниць минулого здатне перевернути їхнє сприйняття одне одного - і себе самих.
Тож, якщо полюбляєте неквапливі історії про королівські інтриги й особисті драми, що розгортаються на цьому тлі - гадаю, дилогія вам сподобається. Принаймні, сподіваюсь на це :-D Адже попри жанр темного любовного фентезі (а в другій частині ще й відверті еротичні сцени є ;)), історія завершується хепі-ендом з вельми теплим післясмаком.
Тим, хто читав цю дилогію в процесі написання - щира дяка за довіру та терплячість ^_^
А хто чекав на завершення - ваш час настав (посилання на першу книгу) ;)
Що далі?
Візьму перерву до кінця червня. Треба трохи видихнути та подумати, що писати наступним. До речі, на моєму ТГ-каналі прямо зараз проходить голосування стосовно бажаних тропів, світу та додаткових елементів майбутньої книги. Тож, якщо захочете долучитись - буду рада ^_^
Дякую, що читаєте, і бережіть себе!
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю з завершенням! Давно збираюсь почитати, все ніяк не зберусь...
Дякую за Ваші книги!!! Відпочивайте та надихайтесь на нові твори!!!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати