Запах дому.

Сьогодні хотіла відпочити.

Нічого не писати. Бо думок надто багато.

Вчора перечитувала написане, робила собі нотатки: що скоротити, що розкрити більше. Деякі спогади знову довели до сліз.

Тож вирішила перепочити.

Випила кави, пішла на ринок. Ходила між рядами й натрапила на бабусю, яка продавала суниці. Купила. Запах був просто неймовірний.

І всю дорогу додому мене не полишало якесь дивне відчуття.

Прийшла додому — і мене накрило.

Пам'ять спрацювала миттєво.

Ось я знову з дітьми на пагорбі. Навколо літо. Пахне травою і суницями. Ми вдома.

Пишу це і плачу.

Бо сьогодні мені дуже захотілося додому.

А вам часто якісь дрібниці раптом нагадують про дім?

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Дана Новак
24.06.2026, 14:31:03

✨❤️✨

Олена Оска
24.06.2026, 15:18:29

Дана Новак, ❤️❤️❤️

avatar
Пацюк Червоній
24.06.2026, 14:44:03

мені одного разу Донецьк наснився. Прокинувся я і всміхнувся

Олена Оска
24.06.2026, 15:18:16

Пацюк Червоній, Це добре. Дякую що поділилися

Інші блоги
"Як дві краплі": перша тисяча
Ось так непомітно моя літня новинка "Як дві краплі" зібрала першу тисячу переглядів! З цього приводу принесла вам цікавий візуал з морським вайбом. Але про всяк випадок хлопців довелося додатково вдягнути)) Але
Море, пристрасть... і Едік
Вітаннячко, хлопці й дівчата! Новий розділ готовий, і в ньому ви дізнаєтесь: ⚓ хто такий корабельний маг, чи можна його отруїти і що за це буде; ⚰️ як воно - подорожувати вітрильним кораблем, коли ти дитя технічного світу,
Між розкішшю та попелом минулого.
У новому розділі «Тіні великих помилок» Каліда ступає на територію, де пам’ять стає небезпечнішою за ворожу сталь. Це не просто підземна фортеця. Це гробниця амбіцій, де кожен коридор зберігає відлуння великих
Знижка на "В полоні блискавки"
Сьогодні діє знижка на "В полоні блискавки" ------------------------------------------------------------------ МОРВЕЙН Стукіт в двері. Я не поспішаю відповідати, насолоджуюсь моментом. Бо це єдині двері, в які мій брат стукає і смиренно
❤️тамін та Валерія. Палке протистояння ❤️
Дорогі мої читачі та колеги-автори! ❤️ Я неймовірно, безмежно вдячна кожному з вас за ваші гарячі лайки, зірочки, рекомендації під книгою і, звісно ж, за ваші неймовірно теплі коментарі! Кожен ваш відгук — це моє натхнення,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше