Додано
24.06.26 08:27:44
Сіра Паутинна. Хто в нас павук?)
Всім привіт презентую свою першу книгу. Буде відверто, гаряче та ємоційно.
«Любов і ненависть — це дві сторони одного ножа. І я вже не розумію, в який бік він повернеться, коли я встромлю його в серце.»
Сіра паутина
Марі Енслі приїхала до Лондона з однією метою — помститися.
Рік тому безслідно зникла її старша сестра. Офіційно — самогубство. Марі знає, що це брехня. Єдина зачіпка — ім’я Крістіана Грея, нового ректора престижного університету та впливового медіа-магната. Людина, яка, за словами сестри, «курирує павутину».
Щоб дістатися до правди вона ховає своє справжнє обличчя під маскою наївної, боязкої першокурсниці з провінції. Їй доведеться стати тим, кого найбільше ненавидить чим ближче вона підбирається до нього тим небезпечнішим стає цей шлях.
У світі, де влада, секс і брехня переплетені в одну густу сітку, Марі доведеться вирішити
чи готова вона стати частиною цієї павутини, щоб знищити її зсередини.
Адже коли ти граєш з монстром, завжди є ризик, що врешті-решт ти сама станеш ним.

Еллі Дарк
25
відслідковують
Інші блоги
Привіт, мої любі читачі! Сьогодні у мене особливий день. Я з радістю приєднуюся до літературного флешмобу ✨✨✨Золоті фантазії✨✨✨, який, до речі, є першим таким заходом для нашої чудової авторки ❣️ Віккі Грант! ❣️Дуже
Поки я дописую фінальні сцени «Ляльковода», думки вже поступово перетікають у нову історію. Я декого вам показувала за цей час, але свого фаворита ще ні. Від нудьги вчора зліпила концепт-обкладинку. Це лише
Щасливий кінець казки! Король і фенікс. Дорогі читачі, дякую що ви зі мною, і за ваші чудові коментарі!❤️ За сердечка, та підписки! Всім гарного дня!
Запрошую всіх до книги "СОЛОДКА НЕНАВИСТЬ". Оновлення вже на сайті. Анотація до книги "Солодка ненависть" Я присягнулась помститися чоловікові, який зруйнував моє життя. Чоловікові, через якого
Моє мовчання братові, схоже, сподобалося. Він сприйняв його за ознаку покірності, що вважається головною чеснотою таринських жінок. Надір навіть заспокійливо посміхнувся і спробував мене втішити: – За умовами контракту,
1 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЧаруюча павутина (●ˇ∀ˇ●)
Кіт Анатолій, Так) з таємницями) ☺️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати