Питання до читачів!

Привіт, мої любі читачі ❤️☺️

 

Замислилася написати історію про Вейда (для тих, хто не знає — це герой книги «Мама для доньок фермера»).

 

Але перш ніж братися до роботи, хочу зрозуміти, чи цікава вам така книга. Якщо назбирається хоча б п'ять охочих читачок — обіцяю написати веселу історію про Вейда з гумором, пригодами та кумедними ситуаціями. 

 

Якщо ж бажаючих не буде — значить, не доля. Не хочеться витрачати час і сили на те, що нікому не цікаве.

 

Тож пишіть у коментарях: хочете книгу про Вейда чи ні? ❤️

10 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Обов'язково ця історія має побачити світ!
Ну то я загнула, як автор побажає...

avatar
Солоха Солоха
23.06.2026, 21:23:32

Звісно ж, такі да ❤️❤️❤️

avatar
Оксана Митчик
23.06.2026, 21:22:04

Хочуууу! Я за, за, за, за, за, за)) Дякую ❤️

Обожнюю книги з гумором. Я за.

avatar
Анжеліка Вереск
23.06.2026, 21:09:14

Звісно писати❤️❤️❤️

avatar
Ліза
23.06.2026, 21:07:45

І я за ♥️

Я за!!!!

avatar
Daria Mironshuk
23.06.2026, 20:57:22

Вейд мені сподобався, як такого купідона без уваги лишити, буде не справедливо, тому я за, а то поки нічого не ясно з його історією.

avatar
Оксана Морус
23.06.2026, 20:54:41

Я:за!!!♥️♥️♥️

avatar
Світлана Ганчук
23.06.2026, 20:53:57

Як це не буде? Є! Впевнена, що не я одна!

Інші блоги
Рецензія на мою книгу ❤️
Друзі, хочу з вами поділитися чудовою рецензією на мою книгу "Хвилі, штиль і зорепад" , яку написала Анастасія Чепіжко ❤️ Мені надзвичайно приємно усвідомлювати, що моя творчість подобається іншим та викликає
Нова книга
Книга: “Король і птиця фенікс” Книга обіцяє гарні враження... Казка Історія короля який зловив птицю фенікс і тримав її у золотій клітці, та жив століттями не старіючи, живлячись при тому її силою… Та
Солодкі цілунки з русалкою.
Всім привіт! Саме ці слова хочеть присвятити персонажам із книги Бійся темної води Фрагмент 4 розділу: Їхні обличчя опинилися так близько, що він міг вловити запах її шкіри — неймовірний, дурманний аромат
Сейв | Прода
Привіт вам. Прода на “Сейв” на сайті. Наступна буде опівночі, тому заходьте. — Прийшли, — видихнув він хвилин за п'ятнадцять, завмираючи біля сталевої балки. — Сподіваюся, ти не боїшся висоти? —
«дюжина світлого» допита, час йти далі:)
Вітаю! Якщо ви читаєте «Дюжину світлого», то вона вже завершилася, і тепер ви можете дізнатися, що там у Джо: полагодилося в неї в голові чи все-таки ні? Вирішуйте самі :) Вечірки на честь завершення «Дюжини світлого»
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше