Агнія Бурне Адвокат для вбивці
Історія завершена.
Валерія прокурор. Їде зі столиці до великого міста.
Звинувачується торгівець у контрабанді. Валерія показує документ. Адвокат сміється з її впевненості.Валерія показує докумнт із підписом підсудного.Адвокат Лука доводить алібі клієнта на момент підписання.договору.Валерія здригається--документ підмінили,там був інший день.Починається службове розслідування.Лука отримує нового клієнта.Помічник прокурора пригадує деякі деталі.
Адвокат Лука призначає Валерії ділову зустріч.На неї згодом виходить стара слідча.
Описи мicта, психологічні оцінки подій і людей напружують. І як же шикарно описано почуття Валерії, читачі разом із нею відчувають напруження, страх і намагаються вирватися з небезпечного оточення. Хоча, припускаю, не всім така книга зайде.Але мені зайшла. І затягнула так, що не відривався.
Мене розвеселило, що ватажок могутнього мафіозного клану, який має інформаторів у прокуратурі і впевнений в адвокаті, так залежить від своєї матусі. Хоча нічого дивного, події відбуваються в тій країні,де чоловік, задоволений ******** актом з жінкою,під час екстазу кричить мама міа,навіть тут згадує про маму, яка його народила.
Тим часом погрожують помічнику Валерії, тому самому, який пригадує деталі.
На Валерію скоєно напад.Нападник гине. Валерію звинувачують у вбивстві. А адвокат Лука тут як тут. Як телепат. І той ватажок мафіозного клану, який маму боїться, теж до Валерії підійшов. Немов знав про напад заздалегідь.
Лука привозить Валерію до свого кабінету і береться за її захист. Дає їй нову справу. Про вбиство.
Що це взагалі таке--думає прокурор. Вивчивши справу, вона розуміє--свідчення занадто гладкі, докази з'явилися не одразу і могли бути підкинуті.
Ну далі все закручується, для любителів гостросюжетних мелодрам це просто море задоволення. Але до цього моря слід допливти, тому читайте і не кидайте, в середині книги на вас чекає задоволення. Лука теж прив'язаний до матері, хоча й не так сильно, як ватажок мафіозного клану. Батько Луки рано помер, тому Лука оберігає матір.
Лука розповідає Валерії про себе, і вся його загадковість, усі його дії стають логічними і зрозумілими.
Я вже забув про того контрабандиста, якого захищав Лука. Може й ви, читаючи те, що я тут накидав, про нього забули. Але про нього не забула Автор!.І контрабандист отримав своє
Злочинці показані пунктиром, головна увага адресована не їм. І в цьому теж свій шарм, читач може уявити їхню зовнішність і поведінку як хоче. А Автору бажаю натхнення і нових звершень!
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти?????
Вибачте, а що це таке?
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати