Ми на фінальній прямі книги ''останній романс.''
Любі читачі, в книзі «Останній романс» уже є передостанній розділ!❤️
Це один із найфатальніших, найгостріших і, мабуть, найболючіших розділів у цій історії.
Саме тут усе вже остаточно ламається між Доменіко і Селестією — любов, ненависть, образа, залежність, пристрасть, бажання помститися… усе змішалося в одну небезпечну суміш ❤️.
Розділ написаний від імені Доменіко, і він справді дуже емоційний. Думаю, після нього в багатьох із вас побіжать мурашки по шкірі.
Тут уже стає ще зрозуміліше, наскільки глибоко вони загрузли одне в одному і наскільки фатальною стала їхня історія.
Також я додала візуали до розділу ✨
Зокрема Селестії в її чорній фатиновій сукні.
Запрошую вас до читання.
Нам залишилося буквально чуть-чуть до завершення першої частини цієї історії .❤️❤️❤️
3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиПоскоріше відкрийте продовження в наступній книзі. Дуже мене захопив цей роман. Цікавий і непересічний сюжет, море емоцій і італійські пристрасті, що може бути краще? ❤️
Буде продовження цієї книги?)
Анастасія Квітка, Так, буде продовження ❤️
У цієї історії трохи змінився задум у процесі, і я зрозуміла, що хочу дати їй більше розділів і не стискати все в одну книгу. Тому продовження буде вже окремо.
Я не планую нову книгу великою, але, думаю, вона вийде дуже насиченою і емоційною. Тож між Доменіко і Селестією ще точно не все сказано.
Нехай завершення буде натхненним ♥️✨
Ромул Шерідан, Щиро вам дякую.❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати