Візуал для тих, хто не розуміється на собаках

— А у вас є собака? — несподівано для себе запитую я, вивчаючи чоловіка, поки він мене не бачить. 
— Є! — відповідає він, і його обличчя миттєво змінюється. Погляд стає м’яким, і навіть зморшки біля очей розгладжуються. — Вгадаєте породу? 
— Англійський бульдог? - не стримуюся я.
Назаренко регоче. 
— Це за принципом, що собаки схожі на своїх господарів? Я вам нагадую бульдога? 
— Трохи… 
— Ображаєте, вони занадто товсті. Це ви мене просто без сорочки ще не бачили. Я — суцільні м’язи! Так що скоріше вже схожий на стаффордширського тер’єра… 
— Тільки якщо на англійського стаффордширського бультер’єра! — сміюся я. 
— Ви знаєтеся на породах собак? — дивується чоловік. 
— Трохи, у мене були собаки в дитинстві… 
— Тільки в дитинстві? А потім? 
— А потім я вийшла заміж… — сумно відповідаю чоловікові. Спогади накочують на мене, і настрій різко псується. — То якої породи ваш собака? 
— У мене пес. Різеншнауцер. 

Це уривок з третього розділу та пояснювальна бригада:

Англійський бульдог:

Американський стаффордширський тер'єр:

Англійський стаффордширський бультер'єр:

Ризеншнауцер окраса перець з сіллю, саме такий в Назаренка:

А читати тут:

ДАЙ МЕНІ ШАНС: СПОВІДЬ КІЛЕРА

Оновлення щодня о 00:00!

Дай мені шанс: сповідь кілера

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Morwenna Moon
23.06.2026, 16:03:17

Обожнюю стафів та стаффі ❤️

Анна Лященко
23.06.2026, 16:09:22

Morwenna Moon, ❤️❤️❤️

avatar
Наталія Діжурко
23.06.2026, 15:40:12

Назаренко в мене асоціюється із другою картинкою. А останній - краса!

Анна Лященко
23.06.2026, 15:50:55

Наталія Діжурко, Він так й говорить, що більш на ам стафа схожий))
Останній, так - найкращий))
Дякую!

avatar
Анна Форлі
23.06.2026, 15:34:58

❤️❤️❤️

Анна Лященко
23.06.2026, 15:48:52

Анна Форлі, Дякую!

avatar
Мрія Чарівна
23.06.2026, 15:22:40

Тобто блог для мене!
Скільки нового дізналася)))
Останній просто бубочка)))

Анна Лященко
23.06.2026, 15:48:43

Мрія Чарівна, Рада, що вам сподобалося))
Дякую!

Інші блоги
Все (не) за планом.✨ Оголошення✨
Привіт!❤️ Шановні читачі! У мене є невеличке оголошення. Не знаю, як донести його до загалу, тому розміщую скрізь — ну і тут, звісно, теж. Отже, посиділа я, ще раз перечитала плани щодо своєї серії, простежила за ланцюгом
Нагадування
Доброї днини, дорогеньки! Я тут ненадовго, буквально на хвилинку, бо для тих, хто чекав, новий розділ уже чатує на вас. клікабельно Однак після прочитання не тікайте мовчки, залишайте свої думки, емоції, враження, і
❤️секс без емоцій та прив'язок.❤️
Є тема, про яку думають майже усі, але говорять пошепки. Секс без емоцій та прив'язок. Давайте без моралі. Просто чесно. Такий формат працює. Щоправда, не для кожного і не завжди. Хтось легко розділяє фізіологію
Хто переживав за "хлопчика"? У нього все гаразд...
В покоях Маріци було напівтемно й завжди палав вогонь в каміні, навіть влітку. Але ніколи не було спекотно. Мабуть, Верховна регулювала це магією. Даміан вже звик. Як і до багато чого іншого. Останні кілька годин йому
Останній холостяк?
Як ідея?
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше