Одержимі облогою

Ну що ж, представляю вам мою нову роботу — «Одержимі облогою»

Це повість усього на 5 розділів, яка розповідає історію одного лицаря та облоги величезного замка.

Повість натхненна творчістю однієї метал групи. У тексті багато відсилок до їхніх пісень, а також загальною естетикою облоги та лицарства.

Важливе попередження: твір містить дуже багато жорстокого насильства. Особливо в третьому розділі я свідомо намагався описати бойові сцени максимально жорстоко, детально і без компромісів.

Наразі вже доступні для прочитання перші 2 розділи. Наступні розділи я буду викладати по мірі закінчення редактури.

Також хочу сказати, що через роботу над цією повістю я трохи пригальмував «Загін Ворона», але зовсім його не забросив. Продовжую писати, просто темп трохи знизився.

Якщо прочитаєте — буду дуже радий будь-якому відгуку та зворотному зв’язку.

0 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
Інші блоги
Фінішна пряма «ляльковода» і моя дилема
«Ляльковод» добігає кінця (у всякому випадку в мене в чернетках)— лишилося дописати пару глав до фіналу. Не можу вирішити, що робити зі Ставросом Зорбасом. У нього є потенціал. Відправити його на ешафот і поставити
новий розділ і візуал
Всім привіт! Новий розділ Химер Калітрасу прибув за розкладом. У ньому трохи полунички, хтиві жриці і вибухове кохання. Буквально, вибухове. — Живеш занадто скромно як на копа-контрабандиста, — мурликнула
Хто така Мері Кам?
Знайомтеся з головною героїнею роману «Людина без душі» — Мері Кам. Мері — звичайна студентка. Вона любить затишні светри, гарячу каву, хвилюється через іспити й ніколи не прагнула магії чи небезпек. Вона пахне
Знайомтеся — Евелін.
Вона — втілення витонченого підступу, крижаної краси та абсолютної влади. Сім років тому саме вона зачинила пастку навколо Кларка, забравши його суть. І ось тепер, коли в місті назріває розкол, Евелін повертається, щоб
Чи потрібен шокуючий початок?
Вітаннячка, читацька спільното! На днях у Тредсі побачила скрін друкованої книги з першим реченням про "п*ніс старого" і спочатку ледь зі стільця не впала. Типу, це про що??? Але потім там у наступному реченні вже все
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше