Смайлики

Поясніть, будь ласка, мені древній, як ви тут ставите смайлики? Бо мій смайлик в результаті виходить знаком питання(

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Іванка Сокіл
23.06.2026, 12:04:11

https://booknet.ua/blogs/post/396674 звідси можете копіювати, мені колись одна добра людина підказала)

avatar
Агнія Бурне
23.06.2026, 11:47:48

☺️❤️ я тільки цими користуюся, не знаю які ще працюють)

avatar
Анастасія Газе
23.06.2026, 11:42:15

Тут нажаль тільки частина відображається, можна пдібрати лише методом наукового тику )))

Інші блоги
До бою готова Красуне? + Бонус
- Ти взагалі навіжена? - Що ти мені пропонуєш? Влаштувати стрілянину, щоб забрати Іллюху? - Та він тобі якусь горилу підсуне. - Ти думаєш, я тупа і не розумію цього? - Красуня, вона ж тебе... -
Циферка!!!
Нарешті я її спіймала! Красиву круглу циферку! 2000!!!
Майже кінець
Любі читачі, ми наближаємося до завершення першої книги, бо буде ще й друга частина про наших Діану та Влада. Але я готую для вас історію про одну пару, яку постараюся викладати найближчим часом. А зараз, якщо ви ще не читали
Грифони - жорстокі царі неба та землі
Вітаю, друзі. На порядку денному черговий блог, цього разу не про наймогутніших чудовиськ і духів — але все ж про досить грізне чудовисько, яке має звичку гратися зі своєю жертвою і вважає себе царем як на небі, так і на
Чи правильно робить Джаспер?
Сподіваюся, ви не надто сердитеся на Джаспера після вчорашнього розділу. Насправді він робить усе заради Іларії. Так, іноді його рішення можуть здаватися неправильними, а вчинки викликати обурення. Він помиляється,
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше