Ну що ж… ми продовжуємо
Так, на нас чекає нова історія. Нова книга. Нові герої, ну не зовсім нові, ви їх добре знаєте, які, звісно ж, не могли просто нормально поговорити, обійнятися й жити щасливо. Ні-ні, навіщо нам здорові нормальні стосунки, якщо можна поставити а перше місце гордість, гратися в мовчанку, додати сюди розбите серце, ревнощі й трохи “мені все одно”, коли насправді взагалі ні разу не все одно?
Зустрічайте — «Ціна байдужості».
Це історія про Хлою і Тео. Про почуття, які нікуди не поділись, навіть коли минули роки. Про одну фразу, яка може боліти нестерпно і ламати життя. Про людей, які занадто добре навчилися вдавати, що їм байдуже.
І так, пролог уже на сайті
Там буде дійсно боляче, неймовірно красиво, місцями буде все іскритись від напруги, а ще будуть герої, яким хочеться то співчувати, то стукнути чимось важким по голові. Особливо Тео. Але ми ж любимо проблемних чоловіків у книгах, правда? У житті — сумнівно, а в книгах — "давайте його сюди".
Буду дуже чекати на ваші враження від прологу. Хто вже готовий зануритися в цю історію разом зі мною ✨
Додаю трішки ілюстрацій для вас))))


1 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиУспіхів книзі! Ілюстрації дуже гарні❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати