Оля в шоці!
Вітаю, любі букнетівці!
Запрошую на оновлення, яке вже у ваших книжечках:
На душі — як за сукнею на спині: пече, тривожить і хвилює. Але я сильна! Справлюсь зі своїми аматорськими тарганами сама.
Сьогодні дефіле поруч із мільярдером закінчилося так само вдало, як мої мрії про університет. Зате тепер можу сміливо писати резюме на посаду професійної руйнівниці свят.
Та завтра я вже точно перестану грати у щасливу наречену чоловіка, якому соромно навіть дивитися мені в очі.
Хоча, ще кому має бути соромно...
Вирішую зникнути з орбіти, поки на мене не накинулися акули пера. Вони якраз зайняті зйомками тріумфу. Мого, звісно. Не кожна жінка може похвалитися тим, що влаштувала погром на заручинах за допомогою земноводного.
Розвертаюся якраз, коли повз мене пробігає Маргарита зі ще однією офіціанткою, ледь не збивши мене з ніг. Але на мене йде його брат і я натягую привітну посмішку для старшого Алабая...
Цікавіше буде у Телеграм каналі ;)

3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти✨✨✨
Тетяна Весна, Щиро дякую ❤️❣️❤️
♥️♥️♥️
Лія Тан, Дякую, люба❤️❤️❤️
♥️♥️♥️
Ромул Шерідан, Дякую ❤️❣️❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати