Додано
22.06.26 21:53:09
show burn чи все на першому ж побаченні?
До якої касти ви відносите себе?
В мене в останніх двох книгах якось перші сторінки чомусь віддані якомусь беззмістовному інтиму між головним і другорядним героями, який більше вказує на байдужість першого до глибоких стосунків.
А вже потім головний герой зустрічає дівчину, яка западає в душу і несеться...
Просто цікавлюся, ви взагалі як любите? Коли в першому розділі уже пристрасті між героями і далі ми бачимо, як їхні історії ламаються і знову будуються? Чи краще нехай все розвивається поступово зі знайомства?
Дякую за відповіді)
Бо я найбільше люблю, коли вони одне з одного знущаються, допоки не поцілуються.
П.С. Рекомендую до прочитання мою новинку Зведені: кімната на двох
Джоанна Вейн
613
відслідковують
Інші блоги
Тільки-но ми з вами видихнули, поставили емоційну крапку в історії Сейді та Джесс і відпустили дівчат насолоджуватися фіналом, як я вже несу вам дещо новеньке! Ви ж знаєте, я просто не можу залишити вас надовго без цікавенького
Привіт усім! Ця історія добігла кінця. Якщо чесно, я досить довго носилася з задумкою твору, постійно змінювала деталі. Але текст писався важко. Складні сюжетні повороти здавалися недоречними і неприродними. Тому,
Всім привіт! Я до вас із новинкою "Бійся темної води" Анотація: Під час Русального тижня річкова вода стає темною та небезпечною. Русалки скидають хвіст та виходять на берег босоніж, пускаючи за течією заквітчані
Привіт, мої любі. Ну, що? Продовжуємо знайомитися з Ельтанарією?☺️ І розпочати я хочу саме з тих, без кого ця історія неможлива, як і без головної героїні. А перед тим, як почати, хочу ще раз нагадати, що книга є учасницею
Вітаю всіх читачів на моїй сторінці. Скучили? Я за вами дуууже. І ось я готова анонсувати нову книгу. Що ж на вас чекає? Ліка звикла виживати сама. Вуличні перегони, небезпечні замовлення, життя на межі закону — усе
5 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЯ люблю по різному. Ящо все завжди однаково, то відчуття , що всі під копірку. А головне, щоб сюжет був класний і чіпляючий
Наталья Храпакова, Дякую за вашу думку ❤️
у мене виходить так, що коли герої одне з одного знущаються, після постійних знущань стається спроба вбивства
Джоанна Вейн, згоден
Читачів переважно чіпляє, коли з першої сторінки))) Мені подобається по-різному. Головне, аби сюжет захоплював, а не був беззмістовним секс заради сексу... Якось так)
Марія Залевська, цікаво. А я по своїх книгах помітила, що перша сторінка відлякує, коли так))
Для мене поступово
Виктория Зёма, от і я за те, щоб одразу не розкривати в кого і шо там під тим одягом
♥️♥️♥️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати