show burn чи все на першому ж побаченні?

До якої касти ви відносите себе? 
В мене в останніх двох книгах якось перші сторінки чомусь віддані якомусь беззмістовному інтиму між головним і другорядним героями, який більше вказує на байдужість першого до глибоких стосунків.

А вже потім головний герой зустрічає дівчину, яка западає в душу і несеться... 

Просто цікавлюся, ви взагалі як любите? Коли в першому розділі уже пристрасті між героями і далі ми бачимо, як їхні історії ламаються і знову будуються? Чи краще нехай все розвивається поступово зі знайомства?

Дякую за відповіді)
Бо я найбільше люблю, коли вони одне з одного знущаються, допоки не поцілуються. 

П.С. Рекомендую до прочитання мою новинку Зведені: кімната на двох

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти

Я люблю по різному. Ящо все завжди однаково, то відчуття , що всі під копірку. А головне, щоб сюжет був класний і чіпляючий

Джоанна Вейн
22.06.2026, 22:30:08

Наталья Храпакова, Дякую за вашу думку ❤️

avatar
Пацюк Червоній
22.06.2026, 21:56:26

у мене виходить так, що коли герої одне з одного знущаються, після постійних знущань стається спроба вбивства

Показати 4 відповіді
Пацюк Червоній
22.06.2026, 22:09:05

Джоанна Вейн, згоден

avatar
Марія Залевська
22.06.2026, 22:01:09

Читачів переважно чіпляє, коли з першої сторінки))) Мені подобається по-різному. Головне, аби сюжет захоплював, а не був беззмістовним секс заради сексу... Якось так)

Джоанна Вейн
22.06.2026, 22:06:40

Марія Залевська, цікаво. А я по своїх книгах помітила, що перша сторінка відлякує, коли так))

avatar
Виктория Зёма
22.06.2026, 21:57:19

Для мене поступово

Джоанна Вейн
22.06.2026, 21:58:54

Виктория Зёма, от і я за те, щоб одразу не розкривати в кого і шо там під тим одягом

avatar
Крісті Ко
22.06.2026, 21:55:36

♥️♥️♥️

Інші блоги
Щойно фінал, а вже завтра — новинка! Пограємо?
Тільки-но ми з вами видихнули, поставили емоційну крапку в історії Сейді та Джесс і відпустили дівчат насолоджуватися фіналом, як я вже несу вам дещо новеньке! Ви ж знаєте, я просто не можу залишити вас надовго без цікавенького
"Соулмеми" завершено!
Привіт усім! Ця історія добігла кінця. Якщо чесно, я досить довго носилася з задумкою твору, постійно змінювала деталі. Але текст писався важко. Складні сюжетні повороти здавалися недоречними і неприродними. Тому,
Новинка та "Мелодія кохання"
Всім привіт! Я до вас із новинкою "Бійся темної води" Анотація: Під час Русального тижня річкова вода стає темною та небезпечною. Русалки скидають хвіст та виходять на берег босоніж, пускаючи за течією заквітчані
Знайомство з Ельтанарією ч.5
Привіт, мої любі. Ну, що? Продовжуємо знайомитися з Ельтанарією?☺️ І розпочати я хочу саме з тих, без кого ця історія неможлива, як і без головної героїні. А перед тим, як почати, хочу ще раз нагадати, що книга є учасницею
Я до вас з новою історією.
Вітаю всіх читачів на моїй сторінці. Скучили? Я за вами дуууже. І ось я готова анонсувати нову книгу. Що ж на вас чекає? Ліка звикла виживати сама. Вуличні перегони, небезпечні замовлення, життя на межі закону — усе
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше