Додано
22.06.26 20:16:47
Я до вас з новою історією.
Вітаю всіх читачів на моїй сторінці.
Скучили?
Я за вами дуууже.
І ось я готова анонсувати нову книгу.
Що ж на вас чекає?
Ліка звикла виживати сама. Вуличні перегони, небезпечні замовлення, життя на межі закону — усе це було простішим, ніж довіритися комусь. Але одна невдала крадіжка перевертає її світ догори дриґом.
Тепер вона — заручниця чужої гри між впливовими родинами, кримінальними авторитетами та привидами минулого. Щоб залишитися живою, Ліка змушена погодитися на фіктивний шлюб із чоловіком, якого ненавидить із першої зустрічі.
Руслан Балицький на прізвисько Джокер — небезпечний, жорстокий і зовсім не схожий на принца. Він радить їй лише одне:
— Не обирай мене, дівчинко.
Але вона обирає саме його.
Таємниці, поховані десятиліттями, починають виринати на поверхню. Брехня руйнує долі, кровні зв'язки виявляються не такими, як здавалися, а ворог поступово стає єдиною людиною, якій хочеться довірити власне серце.
Тільки чи зможе вижити кохання там, де кожен приховує смертельно небезпечну правду?
Вже цікаво?
Тоді ось вам головний герой – покидьок з темним минулим, який нікого не залишить байдужим.
Руслан
І головна героїня – дівчина, що руйнує стереотипи, запальна і відчайдушна, сильна і водночас крихка всередині.
Ліка
І головне питання - коли початок публікації?
Вже в середу опівночі книга буде на сайті.
Слідкуйте за оновленнями
Оксана Соловій
390
відслідковують
Інші блоги
Був такий розумний дядько - Освальд Шпенглер, який десь сто років назад написав книжку: "Присмерк Європи", де він передбачив занепад сучасної західної цивілізації. Погоджуюся з ним. Одна з ознак занепаду
Вітаю!
Сьогодні відзначають День батька. Вітаю усіх чоловіків, які мають звання «тато». Бажаю, щоб ви були для своїх дітей не тільки прикладом, але й чарівниками, найсильнішими суперменами та найдобрішими людьми у
Варто було один день відпочити, щоб фігакнути одразу три розділи))) Так, можливо, десь будуть траплятися помилки, проте, і я як скажена їх сьогодні строчила))) пізніше доредагую)) Тому, хто чекав, ловіть: Найгірше похмілля
Вітаю всіх читачів на моїй сторінці. Скучили? Я за вами дуууже. І ось я готова анонсувати нову книгу. Що ж на вас чекає? Ліка звикла виживати сама. Вуличні перегони, небезпечні замовлення, життя на межі закону — усе
Всі ж читали у школі "Тореадорів з Васюківки" чи "Митькозавра з Юрківки"? Або ж у дитинстві кумедні оповідання М. Носова? І я читала, і так ці твори припали мені до душі, що захотілося і самій написати книгу в


17 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЧекатимемо з нетерпінням ❤️❤️❤️
❣️❣️❣️
Ірина Саха, Дякую!❤️❤️❤️
Я вся в очікуванні ❤️❤️❤️☺️☕
Аріда Демоніар, Щиро дякую! ❤️❤️❤️
❣️❣️❣️
Ромул Шерідан, Щиро дякую!
❤️❣️❤️
Тая Бровська, Дякую!
Супер, чекаю ❤️
Marina Marina, Мені дуже приємно, коли читачі радіють моїм новинкам. Дякую!
✨✨✨
Тетяна Степанкевич, Дякую!
Заінтригували (◕‿◕)
Кіт Анатолій, Щиро вдячна!
Круто!
Анна Лінн, Щиро дякую!
Клас! Я вже закохана в Руслана❤️❤️❤️❤️
Анна Лір, І не ви одна. Він справді харизматичний
Ой яка Ліка гарненька ❤️ Чекаю новиночку.
Morwenna Moon, Дуже дякую❤️❤️❤️
Вау! Який гарний покидьок ❤️
Лана Жулінська, В ньому багато чого намішано. Дякую
Буде щось цікавеньке. Які атмосферні персонажі. Очікую на новинку. ))
Крісті Ко, Дуже дякую. ❤️❤️❤️
Ого, цікаво чекаємо!!
Світлана Романюк, Щиро дякую❤️❤️❤️
Ого, як цікаво ❤️
Джул, Дякую за коментар. Сподіваюся не розчарувати
Вони шикарні,особливо він)
Стасія Мун, Дуже дякую!
Дуже інтригуюче❤️
Візуали вогонь)))
Лія Лісова, Щиро дякую!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати