У першій сотні! ✨
Сьогодні побачила, що “Наша отрута ” на 78 місці в жанрі історичного любовного роману – приємно) Дякую всім, хто читає! ❣️Сьогодні буде новий розділ:
– Чому взагалі це має мене стосуватися? – раптом сказала тихо, майже сама до себе. – На світі коїться безліч несправедливих і просто жахливих речей. Я не революціонерка. Я просто хочу жити як хочу. Що, я мала кинутися відбивати того хлопця?
Терезінья відреагувала миттєво:
– Порядна людина не стерпить, якщо когось мучать у неї на очах.
– І що я, по-твоєму, мала зробити? – спитала Ана сердито.
– Не знаю, – щиро відгукнулася подруга. – Це я про те, що якщо хочеш від мене морального виправдання, то його не отримаєш. Як писав хтось розумний, – Терезінья наморщила чоло, відкусила морозива і урочисто продекламувала:
– “Врятувати людину, позбавити батька від мук, а жінку від сліз – зовсім не добра справа, це людський обов'язок”!
І замовкла.
– Це з “Графа Монте-Крісто”, – пробурмотіла Ана Лорена.
7 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю!
Вітаю ☺️
вітаю, дуже класне імя, перший раз таке бачу - Терезінья
Вітаю)
Вітаю!❣️❣️❣️Це приємно! Розумію!
Анастасія Газе, Дякую! ☀️✨❤️
Вітаю, це чудово✨
Василенко Сергій, ✨❤️✨
Вітаю!❣️❣️❣️
Анна Лір, Дякую! ✨❤️✨
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати