Додано
06.06.26 10:13:31
Колаж до книги від ШІ
Сьогодні попросила свого ШІ зробити колаж до книги «Гра без згоди», який, на його думку, мав би передавати атмосферу історії.
І ось що він мені створив. Як на мене, вийшло досить атмосферно.

А що скажуть ті, хто вже читав книгу? Як думаєте, ШІ впорався зі своїм завданням? Чи саме такою ви уявляєте атмосферу «Гри без згоди»?
Стасія Мун
297
відслідковують
Інші блоги
Вітаю, мої любі читачі! Мабуть, ви вже встигли засумувати за цією історією — так само, як і я, а можливо і забути! Ця довга пауза була мені життєво необхідною, і я щиро радію, що знову повертаюся до письменництва. За цей
Можливо настав час розказати що я гей... Я нічого з цим не можу зробити, батьки ще не знають, і напевно скоро не дізнаються Важко було змиритися з цим фактом, я не міг прийняти себе 4 роки, але з рештою змирився коли зустрів
У мене є історія, від якої важко відірватися. Викладачка, студент і небезпечна гра, де на кону стоїть не лише кар'єра, а й власне життя. Тут стільки напруги, гострих діалогів і таємниць, що ви точно прочитаєте її за одну ніч. —
А що, як твій власний батько... продав тебе? Не заради порятунку.
Не через любов.
А заради вигоди. Уявіть, що одного дня ви дізнаєтесь: ваше життя стало розмінною монетою. Людина, яка мала захищати, власноруч віддала вас
Анотація книги: — А як же останнє бажання перед смертю?
Я мала боятися його, мала благати про пощаду. Але замість цього попросила поцілунок...
Артур прийшов у моє життя як ворог — чоловік із темними очима й зброєю в
23 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
Увійти❤️✨❤️✨❤️
Тея Калиновська, Дякую)
Вау ваауу! Дуже гарно ♥️♥️♥️
Джулі Мун, Дякую)
Гарно! ❤️❤️❤️
Ольха Елдер, Дякую)
Як гарно ❤️
Еллі Мун, Дякую)
❤❤❤
Мельська Наталі, Дякую)
Я точно знаю, що він упорався)))
Лія Лореляйн, Я теж так думаю)))
Дякую)
Ммм гарненько ❤️❤️❤️
Катерина Винокурова, Дякую)
♥️♥️♥️
Юкарі Ейрі, Дякую)
❤️❤️❤️
Христина Вілем, Дякую)
Похмуро, але атмосферно♥️
Delulu Fabii, Дякую))
Дуже гарно ❤️❤️❤️☺️☕
Аріда Демоніар, Дякую))
❤️❤️❤️
Віккі Грант, Дякую)
Візуал гарний♥️♥️♥️
Євген Званіч, Дякую)
Дуже крутий колаж!❤️
Ганна Літвін, Дякую,мені теж подобається)
♥️♥️♥️
Олена Ранцева, Дякую)
Гарно! Красиво, таємниче та атмосферно ❤️
Morwenna Moon, Дякую)))
Думаю, що гарно передав напруження і таємничість історії❤️
Анна Лір, Дякую, мені теж здається , що влучив)))
❣️❣️❣️
Ромул Шерідан, Дякую))
❤️❤️❤️
Юлія Куліш, Дякую))
Красиво)
Іванна Турецька, Дякую))
❤️❤️❤️
Агнія Бурне, Дякую))
❤️❤️❤️
Крісті Ко, Дякую))
Трішки затемно, як на мене, але гарно
Неба Крайчик, Дякую)))
Книга теж має темний відтінок))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати