Ви читаєте одну книгу чи кілька одночасно?

Я от майже ніколи не можу обмежитися однією. В мене постійно лежить стосик всякого на тумбочці, купа всього в телефоні. Іноді добрих 10 хвилин йде тільки на те, щоб вирішити, що читати. 

Чи це нетерплячка, чи щось ще - не знаю. 

І дуже часто повертаюся до книжок, які вже читала 100500 разів. Деякі історії з часом стають майже як частина мене. Здається, знаю їх всіх напам’ять, але все одно час від часу хочеться знову зазирнути на кілька сторінок. І тоді можна читати паралельно і старе, і нове.

Тому стало цікаво: а як у вас? Читаєте одну книгу до кінця чи теж збираєте все разом?

І головне, порадьте щось цікаве. Що вас вразило останнім часом? Неважливо, чи це новинка чи ні. Щось в мене давно не з'являлося в списку чогось цікавого. )))

9 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Іванна Турецька
09.06.2026, 09:30:14

Читаю одну до кінця, пробувала декілька книг на раз читати, так виходить що часу на прочитання двох книг до кінця йде набагато довше, я люблю ще й мотиваційні книги, і дещо записую щоб краще запам'ятовувалося.

Іванна Турецька
09.06.2026, 09:32:27

Іванна Турецька, Це я маю наувазі про паперові для саморозвитку, мотиваційні, а електронні можу і декілька відкривати та читати це не проблема.

avatar
Night Rain
04.06.2026, 09:33:16

5-7 різних стилів і жанрів.

Показати 9 відповідей
Night Rain
09.06.2026, 09:25:49

Julia Shperova, немає за що❤️

avatar
Агнія Бурне
04.06.2026, 06:37:03

Які ви жанри любите читати? Можливо порекомендую щось з того, що вже читала.

Показати 7 відповідей
Julia Shperova
09.06.2026, 06:44:43

Агнія Бурне, ❤️ Будь ласка)

avatar
Єва Ромік
06.06.2026, 07:45:58

Я полюбляю завершені книги. Читаю їх по черзі від початку до кінця, якщо книга по справжньому варта уваги - аналізую її і пишу рецензію. Із жанрів мене найбільше приваблюють фентезі і фантастика, історичний і сучасний роман. Сама працюю в цих жанрах. А найцікавішими для мене, зрозуміло, є власні книги )))
Про мої враження щодо прочитаних книг можна дізнатися у мене на сторінці зі збірки "Рецензії".

Julia Shperova
08.06.2026, 00:22:15

Єва Ромік, Дякую, що поділилися)) я згодна, має сенс дійсно читати завершені книги.

avatar
Агнія Бурне
04.06.2026, 06:35:07

Якщо це книги одного жанру, то читаю по черзі. Але зазвичай маю кілька книг різних жанрів і читаю їх паралельно зважаючи на настрій в той чи інший день. Є звісно такі книги, які прямо от взагалі затягують, що можу і вночі читати. А ще люблю серії.

Показати 2 відповіді
Агнія Бурне
06.06.2026, 07:33:01

Julia Shperova, Хах, так серію починати читати, то небезпечно )

avatar
Юлія Куліш
04.06.2026, 06:54:41

Якщо книга написана повністю то дочитую її до кінця, а вже потім берусь за інші твори. Цікаво повністю зануритися в історію.

Julia Shperova
06.06.2026, 06:57:35

Юлія Куліш, В мене теж таке буває. І деяким книжкам це дуже добре вдається, захопити тебе настільки, що ні на що інше вже не вистачить уваги)

avatar
Ця Леді Грішник
04.06.2026, 07:30:25

Декілька одночасно) Поки публікується одна глава, вже вийшла інша в іншої книги. Так і живемо)

Julia Shperova
06.06.2026, 06:56:21

Ця Леді Грішник, Оце знайома ситуація)) як серіали - інколи приходиться перечитувати минулий розділ, як серію, аби пригадати що там було)

avatar
Arsenii Troian
04.06.2026, 08:40:43

Нічого не читьаю

Julia Shperova
06.06.2026, 06:55:28

Arsenii Troian, Теж варіант. У всіх свої способи відпочивати)

avatar
Дієз Алго
04.06.2026, 09:55:08

Одну. Тільки якщо в процесі, то може бути кілька. І так, улюблені я перечитую)

Julia Shperova
06.06.2026, 06:53:38

Дієз Алго, О, значить я не одна така з перечитуванням ))

Інші блоги
❣️❣️❣️ сторінка взаємної підтримки❣️❣️❣️ 
Привіт усім. ✨✨✨ Я часто думаю про те, скільки цікавих людей зібралося тут, навколо наших історій. Мені хочеться, щоб ми були ближчими, тому я прошу вас підписатися на мою сторінку. Я обіцяю відповідати такою ж увагою
Море, пристрасть... і Едік
Вітаннячко, хлопці й дівчата! Новий розділ готовий, і в ньому ви дізнаєтесь: ⚓ хто такий корабельний маг, чи можна його отруїти і що за це буде; ⚰️ як воно - подорожувати вітрильним кораблем, коли ти дитя технічного світу,
Продовження
Дорогі читачі, важлива ваша думка: Спочатку Марійка зустрічалася із Адамом Потім із Андрієм Та поки Андрій в США, Адам хоче повернути її… Кого вона обере, як ви вважаєте, кого їй краще обрати? Підступного
"Як дві краплі": перша тисяча
Ось так непомітно моя літня новинка "Як дві краплі" зібрала першу тисячу переглядів! З цього приводу принесла вам цікавий візуал з морським вайбом. Але про всяк випадок хлопців довелося додатково вдягнути)) Але
Скло спогадів – серія оповідань (анонс)✨
✨ Вирішила, як фокусник з капелюха, ✨ дістати зі свого творчого багажу оповідання. Я написала їх давно, а тепер хочу поділитися. Це чотири історії про молодих дівчат з Києва, які дивилися на світ занадто наївно. Тут
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше