Візуал до книги «кафе «нелюбов»»❗️

Дорогі мої, сьогодні вийшло продовження книги "Кафе "Нелюбов""❗️

Цей розділ відкриває нам нову можливість відкрити очі усім жителям королівства. Не буду надто затягувати і надаю вам можливість не тільки прочитати, а й переглянути як це було✨

Цьомаю, люблю вас, мої читачі❗️❤️

5 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ана Харві
03.06.2026, 22:38:07

❤️❤️❤️

avatar
Міла Шан
03.06.2026, 17:28:48

Атмосферно і напружено, навіть трохи моторошно.

Цікавий візуал. А я героїв трохи по іншому уявляла. Тут хлопець і дівчинка молодесенькі. Я думала там вже зрілі люди. Мабуть мені так здавалося через їх роботу. А гном мені здавався маленьким. Хоча, може, він тут просто сидить. Ви прямо занурили в атмосферу з якою вони боряться.

Уляна
03.06.2026, 17:24:31

Анастасія Коваленко, Дівчині 26 і хлопцю теж) дуже дякую вам❤️

avatar
Очерет
03.06.2026, 15:13:45

Похмуренько)

Уляна
03.06.2026, 17:23:52

Очерет, В цьому випадку, це добре)))

Цікаво✨

Уляна
03.06.2026, 17:23:20

Василенко Сергій, Дякую✨

Інші блоги
І хто він взагалі такий?
Моє мовчання братові, схоже, сподобалося. Він сприйняв його за ознаку покірності, що вважається головною чеснотою таринських жінок. Надір навіть заспокійливо посміхнувся і спробував мене втішити: – За умовами контракту,
Володарі океану: відтінки покори
Поки я дописую фінальні сцени «Ляльковода», думки вже поступово перетікають у нову історію. Я декого вам показувала за цей час, але свого фаворита ще ні. Від нудьги вчора зліпила концепт-обкладинку. Це лише
Щасливий кінець казки
Щасливий кінець казки! Король і фенікс. Дорогі читачі, дякую що ви зі мною, і за ваші чудові коментарі!❤️ За сердечка, та підписки! Всім гарного дня!
Як часто ви постите нові розділи книг?
Зловила себе на думці, що не завжди є умови для того, щоб писати кожен день, буває навіть, що тиждень нічого не пишеться. Ви себе дисциплінуєте і змушуєте чи все ж покладаєтесь на натхнення? Де цей баланс між "регулярно оновлюється",
Сіра Паутинна. Хто в нас павук?)
Всім привіт презентую свою першу книгу. Буде відверто, гаряче та ємоційно. «Любов і ненависть — це дві сторони одного ножа. І я вже не розумію, в який бік він повернеться, коли я встромлю його в серце.» Сіра
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше