Додано
02.06.26 13:23:25
Помилка.....
Мої любі читачі ❤️
Останнім часом мені часто пишуть про назву книги «Красуня, яка бісить Чудовиська».
Тому хочу порадитися саме з вами ☺️
Чи ріже вам слух ця назва? Чи варто щось змінити, чи залишити все як є?
Мені дуже важлива ваша думка, адже саме ви читаєте книгу і бачите її очима читача ❤️❤️
Буду вдячна за кожен коментар.
Даша Амфора
2106
відслідковують
Інші блоги
По домовленності з авторкою невеличкий відгук на трилер "Спіраль". Текст мені здався таким, що має чудові ознаки сучасної творчості, я б його назвав представником міметичного цифрового мінімалізму. Того, що намагаються
Маленьке технічне оголошення!!! Якщо раптом відкриєте бібліотеку й подумаєте: «Стоп... а де мій "Секс"?» Не панікуйте. Це все ще він. Просто трохи... оновився) Я змінила обкладинки обох частин, тому
Вітаю, друзі) Давненько не було блогів, тож виправляю ситуацію - і цікаво, звісно ж, з вами поспілкуватися. Сьогодні вийшла остання частинка дуже важливого розділу, який нарешті проливає світло на те, що відбулося з між Вассою
Якби в Кет і "новенького" взяли і нтерв'ю в після першої глави в книзі "Кет. Вальс крові" Інтерв'ю після глави 2 Ведучий: Любомире, почнемо з головного. Як пройшов перший день у новій школі? Любомир: Планував
Привіт, друзі! Сьогодні я маю честь долучитися до неймовірного атмосферного флешмобу «Мелодія кохання», який організували прекрасні талановиті авторки Крісті Ко та Тетяна Степанкевич! Тепер разом
9 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиЯкщо «Чудовисько» — це жива істота (прізвисько чоловіка). В українській мові назви істот (навіть середнього роду, якщо вони уособлюють людину) у знахідному відмінку мають відповідати на питання «бісить (кого?)».Правильно: «Красуня, яка бісить Чудовиська» або «Красуня, яка бісить Чудовисько». Пояснення: Тут є тонка мовна дилема. Традиційно іменники середнього роду на -о мають збіг знахідного відмінка з називним (бачу чудовисько). Але коли слово стає власним ім'ям або прізвиськом чоловіка (наприклад, як прізвище Сірко або чудовисько в значенні конкретного чоловіка), воно часто відмінюється за зразком чоловічого роду: бісить (кого?) Чудовиська (як бісить Захара).Тому варіант «Чудовиська» для ОДНОГО чоловіка є абсолютно правильним, якщо автор сприймає це слово як його живе «ім'я» чоловічого роду.
Дієз Алго, Щиро дїякую за Вашу думку. Моя планка - це мої читачі, коментарі, і цікаве наповнення книги)))Дякую всім за відповіді, ціную кожного❤️
Я б лишила) цьому закінченню є пояснення. ☺️
Лана Жулінська, Дуже дякую))
Всім дякую ☺️Залишаємо як є)) Працюємо далі))
Я б залишала як є) Мені особисто слух не ріже!) Ви авторка, і саме вам вирішувати, як буде називатися книга ❤️
Джулі Мун, Щиро дякую ❤️❤️❤️
Я б нічого не змінювала. Ви автор, і саме так відчули назву своєї книги. Вона запам’ятовується, має свій характер і привертає увагу. Тому лише вам вирішувати, чи потрібно щось змінювати. ❤️❤️❤️
Лія Світова, Дуже дякую ❤️
Залишайте таку назву, якщо цього бажає ваша душа❤️
Ви автор — тож і творіння ваше. Від цього книжка не стає менш цікавою☺️
Anna Anna, Дякую ☺️
Це відповідь ШІ, він вважає, що все вірно).
Олена, ❤️❤️❤️
Не бачу нічого поганого в назві, але якщо автор захоче, то може в любий момент змінити. Все залежить від вашого бачення.
Ксения Солодько, Дякую дуже ❤️❤️❤️❤️
Ніііі,нічого змінювати не треба. Це Ваша книга і Ви її назвали САМЕ ТАК. Книга цікава ,як всі інші ,і назва ніяк не впливає . Вважаю це Вашою родзинкою. Дуже класно що Ваші чітачі такі освічені і розумні люди . Висловлюю Вам свою підтримку . Тим більше там не одне чудовиськО,а судячу з останніх розділів Елю оточують чудовиськА,ціла купа.З повагою до автора ,Ви класна ,продовжуйте ,натхнення Вам пані Даша))))
Анна Саенко, Я Вам дуже дякую за відповідь ☺️ Зараховано)))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати