Помилка.....

Мої любі читачі ❤️

Останнім часом мені часто пишуть про назву книги «Красуня, яка бісить Чудовиська».

Тому хочу порадитися саме з вами ☺️

Чи ріже вам слух ця назва? Чи варто щось змінити, чи залишити все як є?

Мені дуже важлива ваша думка, адже саме ви читаєте книгу і бачите її очима читача ❤️❤️

Буду вдячна за кожен коментар.

9 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Олена
02.06.2026, 13:32:12

Якщо «Чудовисько» — це жива істота (прізвисько чоловіка). В українській мові назви істот (навіть середнього роду, якщо вони уособлюють людину) у знахідному відмінку мають відповідати на питання «бісить (кого?)».Правильно: «Красуня, яка бісить Чудовиська» або «Красуня, яка бісить Чудовисько». Пояснення: Тут є тонка мовна дилема. Традиційно іменники середнього роду на -о мають збіг знахідного відмінка з називним (бачу чудовисько). Але коли слово стає власним ім'ям або прізвиськом чоловіка (наприклад, як прізвище Сірко або чудовисько в значенні конкретного чоловіка), воно часто відмінюється за зразком чоловічого роду: бісить (кого?) Чудовиська (як бісить Захара).Тому варіант «Чудовиська» для ОДНОГО чоловіка є абсолютно правильним, якщо автор сприймає це слово як його живе «ім'я» чоловічого роду.

Показати 3 відповіді
Даша Амфора
02.06.2026, 14:53:50

Дієз Алго, Щиро дїякую за Вашу думку. Моя планка - це мої читачі, коментарі, і цікаве наповнення книги)))Дякую всім за відповіді, ціную кожного❤️

avatar
Лана Жулінська
02.06.2026, 13:59:52

Я б лишила) цьому закінченню є пояснення. ☺️

Даша Амфора
02.06.2026, 14:00:20

Лана Жулінська, Дуже дякую))

avatar
Даша Амфора
02.06.2026, 14:00:05

Всім дякую ☺️Залишаємо як є)) Працюємо далі))

avatar
Джулі Мун
02.06.2026, 13:51:37

Я б залишала як є) Мені особисто слух не ріже!) Ви авторка, і саме вам вирішувати, як буде називатися книга ❤️

Даша Амфора
02.06.2026, 13:55:31

Джулі Мун, Щиро дякую ❤️❤️❤️

avatar
Лія Світова
02.06.2026, 13:44:08

Я б нічого не змінювала. Ви автор, і саме так відчули назву своєї книги. Вона запам’ятовується, має свій характер і привертає увагу. Тому лише вам вирішувати, чи потрібно щось змінювати. ❤️❤️❤️

Даша Амфора
02.06.2026, 13:55:11

Лія Світова, Дуже дякую ❤️

avatar
Anna Anna
02.06.2026, 13:43:40

Залишайте таку назву, якщо цього бажає ваша душа❤️
Ви автор — тож і творіння ваше. Від цього книжка не стає менш цікавою☺️

Даша Амфора
02.06.2026, 13:54:56

Anna Anna, Дякую ☺️

avatar
Олена
02.06.2026, 13:32:41

Це відповідь ШІ, він вважає, що все вірно).

Даша Амфора
02.06.2026, 13:36:25

Олена, ❤️❤️❤️

avatar
Ксения Солодько
02.06.2026, 13:32:36

Не бачу нічого поганого в назві, але якщо автор захоче, то може в любий момент змінити. Все залежить від вашого бачення.

Даша Амфора
02.06.2026, 13:36:15

Ксения Солодько, Дякую дуже ❤️❤️❤️❤️

avatar
Анна Саенко
02.06.2026, 13:29:22

Ніііі,нічого змінювати не треба. Це Ваша книга і Ви її назвали САМЕ ТАК. Книга цікава ,як всі інші ,і назва ніяк не впливає . Вважаю це Вашою родзинкою. Дуже класно що Ваші чітачі такі освічені і розумні люди . Висловлюю Вам свою підтримку . Тим більше там не одне чудовиськО,а судячу з останніх розділів Елю оточують чудовиськА,ціла купа.З повагою до автора ,Ви класна ,продовжуйте ,натхнення Вам пані Даша))))

Даша Амфора
02.06.2026, 13:30:30

Анна Саенко, Я Вам дуже дякую за відповідь ☺️ Зараховано)))

Інші блоги
Відгук-рецензія на твір Олени Мисак "Спіраль"
По домовленності з авторкою невеличкий відгук на трилер "Спіраль". Текст мені здався таким, що має чудові ознаки сучасної творчості, я б його назвав представником міметичного цифрового мінімалізму. Того, що намагаються
Стоп... а де мій "Секс"?
Маленьке технічне оголошення!!! Якщо раптом відкриєте бібліотеку й подумаєте: «Стоп... а де мій "Секс"?» Не панікуйте. Це все ще він. Просто трохи... оновився) Я змінила обкладинки обох частин, тому
Зрада Дарія і трохи візуалізацій
Вітаю, друзі) Давненько не було блогів, тож виправляю ситуацію - і цікаво, звісно ж, з вами поспілкуватися. Сьогодні вийшла остання частинка дуже важливого розділу, який нарешті проливає світло на те, що відбулося з між Вассою
Інтерв'ю з героями (якого ви не просили) 2
Якби в Кет і "новенького" взяли і нтерв'ю в після першої глави в книзі "Кет. Вальс крові" Інтерв'ю після глави 2 Ведучий: Любомире, почнемо з головного. Як пройшов перший день у новій школі? Любомир: Планував
Моя історія у флешмобі "Мелодія кохання"❤️
Привіт, друзі! Сьогодні я маю честь долучитися до неймовірного атмосферного флешмобу «Мелодія кохання», який організували прекрасні талановиті авторки Крісті Ко та Тетяна Степанкевич! Тепер разом
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше