Додано
01.06.26 19:16:23
маю чим похвалитися))
Я рідко пишу блоги, але сьогодні це вже другий блог. Ну що тут скажеш — автори люди настрою.))))
І тут я згадала, що сьогодні залишила вас без спойлера. А ще я маю чим похвалитися.))
«Гра без згоди» зараз займає 8 місце в історичних любовних романах.


А «Гра без згоди. Між двох тіней» — 3 місце в історичних любовних романах.
Можливо, для когось це дрібниця, а для мене, цілком офіційна причина відкрити шампанське. ))))
Тому сьогодні я трішки пишаюся собою, трішки не вірю своїм очам і дуже сильно радію. Дякую вам, мої любі читачі, бо без вас цих цифр точно б не було. ❤️

— Я мов проклятий жену від себе думки про тебе… — тихо промовив він. — Але щоразу вони повертаються.
Він зробив крок вперед і я машинально відступила.
— Твої очі…
Ще крок.
— Губи…
Моє дихання стало рваним.
— Голос…
Я відступала, поки не вперлася стегнами в край столу. Холодне дерево боляче врізалося в тіло, але я майже не відчула цього, бо він уже стояв зовсім близько.
Нависав наді мною.
Його подих ковзав по моїй шкірі, гарячий навіть крізь прохолоду кімнати. Я сперлася долонями об стіл позаду себе, а він нахилився ще нижче, залишаючи між нами жалюгідну відстань у кілька сантиметрів.
І ця близькість спопеляла.
— Мене дратує твій запах… — хрипко промовив він. — І водночас зводить з розуму.
Стасія Мун
291
відслідковують
Інші блоги
— Привіт, дорогенький. Астраель скосив очі й майже не здивувався. В дверях, що відчинилися за його спиною, стояла Карлайла. Освітлення було тьмяним, тому він не бачив її обличчя, та переплутати цей силует не міг ні з ким
Долучаюся до літературного флешмобу «Мелодія кохання» та щиро дякую організаторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ за натхненну можливість розповісти про історії, у яких любов стає голосом душі. Для
Привітики! До завершення цього фанфіку залишилося всього два розділи! Щодо другої частини — я вже почала над нею працювати. Але думаю, що опублікую її вже після виходу другого фільму «Нескінченний замок», адже
Любі читачі! Сьогодні я запланувала вже всі розділи книги "ДЕМОН НА МОЮ ГОЛОВУ" і виходить, що фінал вже на наступному тижні! Тож не пропустіть завершення історії Селтера та Лії❤️❤️❤️ А хто ще не читає
Вітаю друзі! Сьогодні ділюся візуалізацією героїв роману "Кохання кольору ненависті": Блейр, Коул та Емілі. Зліва направо. Блейр трохи сумна. Але якщо читатимете історію то зрозумієте чому. Як вам?
19 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю❤️
Олена Родан, Дякую)
Щиро вітаю ♥️
Олена Ранцева, Дуже дякую)))
Вітаю! ❤️❤️❤️
Ольха Елдер, Дякую)))
Вітаю ♥️⚡
Ромул Шерідан, Дякую)))
Неймовірні результати ♥️ Вітаю вас ♥️
Кіт Анатолій, Щиро вам вдячна))
Вітаю)
Ларія Ковальська, Дякую))))
Вітаю❤️❤️❤️
Ірина Саха, Дякую вам)))
Вітаю!❤️ Чудові результати❤️
Люмен Белл, Щиро дякую)))
Вау, вітаю!❤️❤️❤️ Ох яка гарна Іларія вийшла❤️
Анна Лір, Дякую)))
Це зображення до розділу зі сном.))))
Вітаю! Чудовий результат ❤️
Morwenna Moon, Щиро вдячна))
Харош уривок, Харош❤️
Агнія Бурне, Дякую))
Мої вітання! ❤️
Олена Лук, Дякую за привітання)))
Ох, вітаю))) І який емоційний уривок))
Катерина Винокурова, Дякую))) Ну не лише вам гаряче писати))
Вітаю! ❤❤❤
Анастасія Газе, Дякую)))
Вітаю❤️❤️❤️
Тея Калиновська, Дякую))))
Вітаю з такими чудовими місцями ❤️
А уривок який палкий ❤️
Лана Жулінська, Щиро дякую))) Стараюся))))
Вітаю! Гарні досягнення! ❤️❤️❤️
Крісті Ко, Дякую)))
Вітаю вас❤️❤️
Міла Шан, Дуже дякую))
Ого! Вітаю!!!
Мрія Чарівна, Дуже дякую)))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати