Хвилинка авторської статистики, або Я все бачу!

Судячи з графіків переглядів, у мене склалося стійке враження, що попередні глави — з усім сюжетом, психологічним напруженням та інтригами — дехто пробігає на швидкості світла. Але варто мені викласти частину, де між героями нарешті спалахує гарячий інтим... і все! На цих главах статистика піднімається. Схоже, перечитують по кілька разів.

Ні, ну я, звісно, знала, що гарячі сцени — це окреме задоволення. Зізнавайтеся, хто грішить тим, що швиденько пробирається крізь сюжет заради «того самого» солодкого моменту?

До речі, якщо ви любите саме такі моменти, у мене для вас є новина. Одразу після виходу книги «Адвокат для вбивці» (реліз якої вже зовсім скоро — 6 червня), стартує наступна історія — «Це я. Впусти мене»(реліз — 3 липня).

І ось там вам точно доведеться зупинятися набагато частіше! Сюжетом передбачено гримучий коктейль із жанрів трилер та романтична еротика. Буде і небезпечно, і дуже палко.

Тож, щоб нічого не пропустити: обидві книги вже можна додати до своєї бібліотеки! Забирайте їх собі, щоб першими отримати сповіщення, і чемно чекайте на публікацію нових глав за графіком.

Дякую, що ви зі мною, піднімаєте настрій своєю активністю та надихаєте писати далі!

Ваша Агнія ❤️

7 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Євген Званіч
30.05.2026, 17:08:07

❤️❤️❤️

Агнія Бурне
30.05.2026, 18:20:26

Євген Званіч, ❤️

avatar
Оксана Павелко
30.05.2026, 14:24:03

❤️❤️❤️

Агнія Бурне
30.05.2026, 14:53:08

Оксана Павелко, Дякую❤️

avatar
Ілля Вінницький
30.05.2026, 13:00:46

❤️? от ці дівчата))

Показати 3 відповіді
Агнія Бурне
30.05.2026, 14:53:01

Ілля Вінницький, )))

avatar
Кіт Анатолій
30.05.2026, 14:44:40

♥️♥️♥️

Агнія Бурне
30.05.2026, 14:52:45

Кіт Анатолій, Дякую за сердечка ))

avatar
Крісті Ко
30.05.2026, 13:31:48

❤️❤️❤️

Агнія Бурне
30.05.2026, 13:36:28

Крісті Ко, дякую за підтримку)

avatar
Анастасія Газе
30.05.2026, 12:59:02

Я читаю все, якщо мені цікаво. Можливо і є люди фанати саме "полунички"

Агнія Бурне
30.05.2026, 13:01:46

Анастасія Газе, Я також все, от Адвокат для вбивці якраз лайтовий, там ром лінія на фоні.

Щодо читання, то зараз взагалі читаю історію створення шотландського віскі і кайфую не менше, ніж від ромкома

avatar
Lianoir
30.05.2026, 12:54:13

⚡⚡⚡

Агнія Бурне
30.05.2026, 12:55:03

Lianoir, Дякую за підтримку❤️

Інші блоги
Флешмоб ❤️мелодія Кохання❤️ Моя нота
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Єва - жертва чи монстр?
Вітаю! Новий розділ вже на сайті) Посилання на книгу: Зібрані з уламків Новий розділ: Розділ 9. Генеза монстра
Знайомство
Вітаю! Я давно спостерігаю за творчістю поетів та письменників на букнеті, але виставити свою збірку наважилася тільки зараз. Я трохи хвилююся, але надзвичайно рада бути тут, серед своїх. Я пишу вірші про те, що болить, вражає
♥️дякую за Бест! + 1 розділ поза графіком♥️
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Любі читачі, сьогодні моя книга «Помилково викрадена» потрапила в бестселери на головну сторінку! Дякую вам за підтримку! Я неймовірно розчулена тим, що
Доброго дня.
Доброго дня! Мене звати Anni Cher, і я рада вітати вас у своїй першій роботі. Сподіваюся, вам сподобалися перші частини, і ви залишитеся зі мною. Буду щиро вдячна за підтримку — додавайте книгу до своєї бібліотеки та підписуйтеся
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше