Про розчарування.

  Доволі часто мені пишуть: Я у вас/тобі розчарувався/розчарувалася. Мовляв, думали, що ви - ТАКИЙ, а ви, насправді, - мерзенний, цинічний, мізогін..." і далі згідно списку...

  З цього приводу в мене завжди виникає дві думки:

 Перша: наскільки ж людина не розбирається в людях, щоб заЧАРУВАТИСЯ в такого неадекватно-придуркувато-гонорового персонажа, як я.

 Друга:  Радість. Бо РОЗ - ЧАРУВАННЯ - це звільнення від чарів. ЦЕ ЗАВЖДИ ПРО ПОЗБАВЛЕННЯ ВІД ІЛЮЗІЙ. Людина звільнилася від чергової облуди, обумовленості, міражу. Тобто стала тверезіше та реальніше дивитися на світ. А це завжди чудова новина.

  Роз - чаровуйтеся. В авторах, людях, ідеях, концепціях. Бо лише звільнена від ілюзій людина може  будувати справжні щирі стосунки та створити, щось справжнє. 

 

 Ну і заодно прорекламую свою стару "заморожену "поки книгу  - з категорії міських легенд - Там не незвіданих стежках  Може все-таки прийде натхнення її дописати...

 

6 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Грудна Жаба
30.05.2026, 14:57:42

Аж просльозилась.
Це ж нада, яка самокритика.
От тільки вона не вписується в те, шо ви…
спочатку красіво описуєте життєві принципи, яких ви дотримуєтеся, надаєте вагомі докази, як треба, як нетреба, закликаєте до харошого, світлого і вічного…
а потім – раз, і на порозі всралися,
бо, поводитесь повністю інакше, ігноруючи ті принципи, про які щойно методично доказували. Така собі, неприхована двулікость.
І відразу ж йдуть в хід дешеві самоіронічні оправдування тіпа: «та я неадекват, придурок і садист, ви не знали? То ви не розбираєтесь в людях».
Гидко на таке дивитись, наче не людина, а хтось насрав і розмазав щось коричневе по поверхні життя.
Харошого дня.

Грудна Жаба, Три рази перечитав. Нічого не поняв.Окрім того, що жабка не тіко розчарувалася, а й обідилася.

avatar
Ілля Вінницький
30.05.2026, 14:54:49

Я прийшов сюди, нормально розчаруватись. А тут))) Де мені шукати тепер розчарування.

avatar
Morwenna Moon
30.05.2026, 14:16:18

Добре, що я спочатку до всіх людей ставлюся негативно, це так допомагає в житті ))))))))))))))

Показати 2 відповіді
Morwenna Moon
30.05.2026, 14:45:40

Герман Харрінгтон, Ну а шо )))

avatar
Сандра Мурмайт
30.05.2026, 14:14:30

Жах... Я якраз заходила сюди за черговою порцією ілюзій а мене тут примусово протверезлюють. Де повернути свої рожеві окуляри? Здається, ви мене щойно роз-чарували своєю адекватністю )))))
Жарт!
А якщо говорити серйозно, то найцікавіше в цьому те, що люди зазвичай розчаровуються не в реальній людині, а у власному тексті якиц про неї написали у своїй голові. Ми беремо кілька фактів, домальовуємо ідеальний портрет, а потім ображаємося, що жива людина не хоче жити в цій нашій рамці...
Теж колись була заручницею такого, що приховувати, але активно боролась і борюсь досі :)

Показати 3 відповіді

Сандра Мурмайт, Саме так ...

avatar
Кіт Анатолій
30.05.2026, 13:39:12

Коли в мені хтось розчаровувався, то я завжди це вважав не своєю проблемою. Не треба було мною зачаровуватися (⁠.⁠ ⁠❛⁠ ⁠ᴗ⁠ ⁠❛⁠.⁠) (так, скромність мені не завждив притаманна ☺️)

Показати 2 відповіді
Кіт Анатолій
30.05.2026, 13:44:17

Марк Лис, Хєхє, це просто роки тренувань, пане Лис (⁠≧⁠▽⁠≦⁠)

avatar
Марк Лис
30.05.2026, 12:31:20

Ой, та полиште! Я розчарувався у тому, що люди читати вміють, а Ви тут про зачарування в інших людей))
А стосовно позбавлення ілюзій - це дуже неприємно, адже ілюзії, зазвичай, теплі та добрі. Полишати їх неприємно)

Показати 3 відповіді
Марк Лис
30.05.2026, 13:39:01

Сергій Більцан, Та ну, а чому ні?

Я побачив негативну історію, я дав свій погляд та думку щодо історії. А мені прийшли розказувати, що я когось там чомусь вчив. При цьому, саму історію (про яку я і говорив. у дисклеймері прямо написано "усе піде про історію, аж ніяк не про автора") боронив сам автор тільки.

Решта висловлювала свою думку на мою думку, запевняючи, що я чомусь там когось вчу.

Можливо так, не варто було це називати рецензією. Варто було назвати "враженням від...". Але вже як є... Що тепер вже поробиш?

Інші блоги
Новинка "Попіл душі". Повний текст
Привіт! Привіт! Привіт! Нарешті я опублікувала книгу, над якою працювала понад два роки. Ця історія далася мені нелегко, але мені подобається, якою вона вийшла. Тож... якщо ім'я Денис Ясін вам щось говорить, тоді ви вже
Культура спілкування...
З якими негативними моментами в спілкуванні на Букнеті з іншими авторами ви стикались? І як часто? Що вам пишуть "хейтери"? І як ви на це реагуєте? У мене - два випадки знецінення. Для мене це особливо неприємно, бо писати
Колишній повертається з секретами
Що робити, коли твій шлюб висить на волосині, а ти приховуєш від чоловіка своє минуле? Віддати коханому свободу тіла, але не сказати те, чого він ніколи не знав про власну дружину⚡️ Зламані клятви розкажуть вам про
Онука декана і викладач філософії.Дуже пристрасно!
ЗНИЖКА НА ЄВУ І ВЛАДИСЛАВА АНДРІЙОВИЧА!!! ЩЕ КІЛЬКА ГОДИН!!!!!!!!!!! ПОСПІШАЙТЕ!!!!!! В інституті розмови лише про майбутні змагання і відпочинок біля річки. Хлопці закупились алкоголем і попусками , хоч не думаю що викладачі
♥️ Я (не) спік інгліш вже на сайті (запрошую) ♥️
Перше оповідання із серії «Скло спогадів» вже налічує три розділи до ознайомлення. Завтра буде ще три, післязавтра ще три… Там загалом 12 розділів, товстеньке оповідання. ☺️ Хочу поділитися одним
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше