Додано
29.05.26 12:48:53
Важливе голосування: Обираємо обкладинку
Друзі, ми виходимо на фінішну пряму! Сьогодні виходить передостанній, а вже завтра- фінальний розділ другого акту «Нової тиші». Події підійшли до тієї межі, після якої назад дороги немає.
Після завтрашнього релізу на нас чекає наш традиційний тиждень затишшя. Мені потрібна буде ця невелика пауза, щоб зібратися з думками перед стартом масштабного третього акту.
А поки ми готуємося до фіналу, я хочу, щоб ви долучилися до створення візуалу книги. Пропоную вам обрати обкладинку, яка буде стояти далі:
1. Залишити ту, що є зараз (до якої ви вже звикли).

2. Поставити нову- ту саму, присвячену другому акту, з похмурим і туманним Евермором.

Пишіть у коментарях свій варіант- cтара чи нова? Мені дуже важлива ваша думка! І готуйтеся, завтра фінал акту!
Okej
73
відслідковують
Інші блоги
Всім привіт! Фрагмент 5 розділу книги Бійся темної води : Коли пристрасть нарешті вгамувалася, прийшов час тихої ніжності. Лілея сиділа на траві, опустивши голову, а Остап, обережно взявши гребінець, почав
Вітаю! Поки книги пишуться, поміж іншим вирішила зробити те, що давно збиралася, а саме нарешті впорядкувати та надрукувати свої вірші. У збірці «Я ще жива ...» вміщені як давні, так і нові вірші. Поезією
Привіт, сонечка! Хочу повідомити, що сьогодні опубліковано повністю мою книгу "Таємниця "її" ролі" Вона стала учасницею у флешмобі Аріни Лінк "Райдужні сторінки". Запрошую до прочитання!
❣️Друзі, не пропустіть❣️ Знижка на книгу За власним (не)бажанням буде тільки до півночі. — Що ти там бачиш? — вирвалося в мене пискляво, майже благально. Він не відповів, тільки через поштовх підняв очі і зазирнув
Елевонда. Я зараз про Мадагаскар як країну з магічного світу Аві, а не з нашої реальності. А взагалі у цьому розділі буде вкрай цікаве зіткнення персонажів. Бо як виявилося усі троє знайомі з іншою моєю героїнею, а одна
3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиМені більше 2 подобається. Обожнюю природу: гори, ліси...
Василенко Сергій, Дякую за голос! Я теж обожнюю таку природу…
Мені більше перша подобається ❤️ Чудове зображення міста ❤️
Кіт Анатолій, Дякую! Радий, що візуал міста заціпив
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати