Давайте знайомитися? Перший пост-одкровення.
Привіт, мої прекрасні читачі! ✨
Раз вже ми з вами тут збираємося, давайте знайомитися ближче. Я — Лея Струк, і це мій перший блог на Букнет.
Чому я вирішила писати?
Скільки себе пам'ятаю, в моїй голові завжди вирували сотні сюжетів. Спочатку я просто спостерігала за людьми, вигадувала їм життєві історії, а потім зрозуміла: емоції всередині мене вимагають виходу на папір. Мені хочеться створювати світи, в яких можна сховатися від сірих буднів.
Що мене надихає?
Мене надихають дрібниці: випадковий погляд перехожого, аромат ранкової кави, захід сонця і, звісно, музика. Майже кожна моя сцена має свій трек у плейлисті!
Мої улюблені жанри (як читача):
Я обожнюю сучасні любовні романи — від ніжних та затишних до палких, де вирують справжні пристрасті та панує троп «від ненависті до кохання». Саме такі емоційні гойдалки я й намагатимусь дарувати вам у своїх книгах.
Розкажіть тепер ви про себе: який ваш улюблений троп у книгах про кохання?
Будемо знайомитися! ❤️
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиУспіху вам на цій платформі)
Щастя, Щиро вдячна!)
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати