Оновлення і нове несерйозне оповідання

 

В книзі "Хвилі, штиль і зорепад " сьогодні вийшов розділ, який стає в цій історії певною точкою неповернення. Після цього нам почнуть відкриватись усі карти, одна за одною розкручуватись інтриги, та спливати таємниці минулого.

 

Якщо ви пропустили оновлення — запрошую у новий розділ. Він перший такий насичений в цій книзі, де розповідь йде від обличчя одразу трьох персонажів по черзі.

 

 

А тепер — до новинки

"Грета, та що відьма"

Вашій увазі — несерйозне оповідання про дуже серйозну відьму Грету, яка ніяк не може доварити своє зілля. Твір входить до циклу "Нелегко бути відьмою" разом із оповіданням "Муз чарівний рейтуз", там ви теж можете побачити цю саму відьму, та що Грета :)

 

Буду вдячна за підтримку моїх історії вподобайкою та коментарями ❤️

1 коментар

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Ксенія Кова
28.05.2026, 12:24:56

Грета класна ;)❤️❤️❤️

Асея Мітрель
28.05.2026, 12:26:22

Ксенія Кова, І мені вона подобається :) бурчить, але все одно всіх любить) Дякую!

Інші блоги
✨до флешмобу "Золоті фантазії✨
Вітаю, дорогі читачі і колеги-автори! ❤️✨ Залюбки долучаюся флешмобу дружньої спільноти авторів улюбленого жанру!Це мій перший досвід, дякую за підтримку Участь у флешмобі «Золоті Фантазії» стала
Спойлер до нового розділу…
– Це твоя провина, – хрипко, зриваючись на шепіт, вимовила вона, дивлячись йому прямо в душу. – Це ти... це ти зробив. Це ти кинув мене, коли ти більше за все на світі був мені потрібен… Сем відчула, як
Як же Макар дізнався, де Ксенія? ヅ
Нічого не прогнозувало раптового завершення шоу, як неочікувана поява Макара ヅ Він рішуче... виніс Ксенію з клубу, не давши додивитися виступ хлопців. Тим більше взяти в ньому участь (який негідник!) ☺️ Як же він
Зустрічайте новинку на конкурс! «тамін і Валерія»
Дорогі читачі та автори! ♥️ Мене довго не було на Букнеті: я не вела блог і не викладала нові історії... Але все це тому, що я збирала сили та натхнення! Я щойно повернулася з неймовірної, колоритної Одеси — оновлена,
"Король без минулого" - на фінішній прямій!
Вітаю, шановні читачі! З радістю повідомляю, що довга та напружена історія Меверінни та Кейрана поволі добігає кінця! Думаю, ще максимум тиждень - і книга "Король без минулого" буде завершена ^_^ Хто читає книгу
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше