Про соковиті персики Луксурії ♥
Багато хто пам’ятає, що Єва, перша жінка, спокусилася і зірвала плід із Дерева пізнання добра і зла. Насправді у Святому Письмі не уточнюється, який саме це був фрукт, але нині найпоширеніша версія — яблуко.
У різних релігійних переказах і працях мудреців згадуються також інжир, виноград і навіть пшениця… (не знаю, як вас, а мене нічого з цього не спокушає. Ба більше… я це не люблю)
Та мені здається, що насправді тим самим фруктом був персик. Чому? Авторське чуття! Бо як можна залишитися байдужим до ніжного, соковитого персика в оксамитовій шкірці? Такого запашного, м’якого й солодкого…
Мабуть, ніяк. Навіть ангел спокусився! ♥
— Скажи мені, янголятко… який твій улюблений фрукт?Кассіель кліпає очима, явно збитий з пантелику таким питанням посеред усього цього.— Персики… — відповідає він.— Персики, — повторює вона, смакуючи слово. — Чудово.
Якщо ви все ще думаєте, що яблука доречніші за персики — можете висловити своє невдоволення цій красуні:
Насправді персики я теж не дуже люблю… Але демониця так на мене вплинула, що я пішла й купила їх.
І от хто тут ким керує, га? Точно вже не я, коли герої книги остаточно вийшли з-під контролю — не лише в сюжеті, а й у реальному житті.
Тепер вони впливають навіть на те, що я купую в магазині ♥ Та якщо чесно… за це я люблю їх ще більше!

16 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВ мене в саду росте самий соковий персик. Дуже солодкий:). Покупні для мене гірші.
MargFed, Якби в мене в саду ріс такий солодкий красень, я б теж віддавала перевагу своїм персикам ♥
❤️❤️❤️
Неба Крайчик, ♥ ♥ ♥
Персики дуже соковиті☺️ Гарний візуал♥️♥️♥️
Євген Званіч, ♥ Дякую ♥
Я до речі, ще читаючи цей розділ, відчула натяк на відсилку до того самого "яблука")))❤️ прикольно, що чуйка спрацювала і стався меч з тим, що ви закладали в це))❤️
Ана Харві, Дякую)))
Мені дуже подобається, коли ви ловите такі дрібні натяки й підтексти ♥
Гарний персик в її руках, 0 претензій до вашого авторського чуття))
Ганна Літвін, Ахахах, дякую))) ♥
Ой який смачний персик, обожнюю ❤️
Віккі Грант, ♥ ♥ ♥
Нічо так персики, гарні хх))
Очерет, Персики офіційно схвалені ♥
✨✨✨
Магістр Анімарум, ♥ ♥ ♥
Прекрасні персики)))
Мрія Чарівна, ♥ ♥ ♥
Гарно✨
Василенко Сергій, Дякую ♥
Персик теж звучить достатньо смачно і спокусливо для першого гріха ❤️✨❤️
Містер Чілл, От і я так подумала ♥
Розкішна демониця ≧◠ᴥ◠≦
Кіт Анатолій, Дякую ♥
❤️❤️❤️
Ася Кас, ♥ ♥ ♥
❤️❤️❤️
Крісті Ко, ♥ ♥ ♥
♥️♥️♥️
Олена Ранцева, ♥ ♥ ♥
❤️❤️❤️
Ана Харві, ♥ ♥ ♥
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати