Сім років як я письменниця онлайн-самвидаву

Рандомний факт про мої книги

27.05.2019

Сьогодні, далеких 7 років тому, ввечері я дізналася, що моя велика, найзаповітніша мрія — стати письменницею — може здійснитися вже наступної хвилини. І для цього навіть не треба оббивати пороги видавництв.

Сім років тому я дізналася, що існує онлайн-самвидав. На руках у мене, як завжди, була дюжина незакінчених творів, і я вирішила, що це знак — сьогодні моя мрія здійсниться.

За ці сім років я пройшла такий великий шлях, що просто в голові не вкладається.

Так, я досі не видалася у видавництві й отримала купу відмов. Ну і що?

Мені пропонували бути гострайтером — це коли на замовлення пишеться книга, але ти не маєш на неї жодного права й забуваєш, що саме ти її написав. Ця книга була б справжнім вибухом, бо історія медійна, і я сподіваюся, колись буде, але не з-під мого пера. Я відмовилася.

Декілька місяців тому я познайомилася з неймовірною дівчиною, власницею ютуб-каналу «ОЦЕ ТАК ІСТОРІЯ», і вона професійно озвучила мого «Одинака». Я написала багато-багато гарних книг, знайшла в собі сміливість написати декілька книг із тегом «ЧЖЧ», хоча спочатку не мала уявлення, що я на таке спроможна.

Допомогла багатьом новачкам отримати комерційний статус за короткий проміжок часу. Сама створила інший акаунт та написала перші книги з цензурою. Напевно, це був для мене ще більший виклик, ніж ЧЖЧ.

Піднялася з дна в ТОПи. Мої книги майорять у бестселерах.

За ці сім років я створила цілий Всесвіт, де живуть мої герої, і поряд із ними живу я. За ці роки я знайшла аудиторію, яка не полишає мене від новинки до новинки, і це не передати словами, як цінно. Дякую, що залишаєтеся зі мною, коментуєте та робите мене справжньою письменницею, яка щодня здійснює свою найзаповітнішу мрію.

16 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Агнія Бурне
29.05.2026, 08:00:41

Завжди мотивує читати такі дописи❤️

Вітаю!!! Щиро радію коли читаю історії про вибір, шлях та успіх. Адже це і є успіх!
І дякую за такі різні і такі цікаві історії!

Показати 2 відповіді

Олекса Мун (Alexa Moon), О, цей цикл вартий екранізації! Я б залюбки ще й передивилася)
Netflix просто чекає на закінчення Террі)

avatar
Арміна Арлей
27.05.2026, 22:04:03

Класно, неймовірно вітаю))

Мої вітання)))

avatar
Єва Сова
27.05.2026, 18:33:21

Мої вітання! ♥️♥️♥️

avatar
Аманда Рід
27.05.2026, 17:34:54

♥️♥️♥️

avatar
Софія Анрі
27.05.2026, 16:13:04

Вітаю ❤️

avatar
Милау Еллі
27.05.2026, 16:02:42

Яка чудова історія шляху! Вітаю!

avatar
Astra Naya
27.05.2026, 15:55:30

Вітаю ♥️♥️♥️

avatar
Оксана Яремій
27.05.2026, 15:52:18

Вітаю!!!! Далі тільки більше!!!!

Вітаю! 7 років це великий проміжок часу. У вас він дуже продуктивний. Дякую за вашу творчість ♥️

avatar
Єва Райн
27.05.2026, 15:51:02

Ого яка магічна річниця! Вітаю! Ти класний автор і людина!)

avatar
Соланж Седу
27.05.2026, 15:45:57

Вітаю ♥️♥️♥️

avatar
Анна Лір
27.05.2026, 15:45:01

Вітаю з річницею! Прекрасні досягнення!❤️

avatar
Світлана Ц
27.05.2026, 15:44:11

Вітаю ♥️♥️♥️
Бажаю натхнення та успіхів у всьому!!! І всі "сходинки до бажаного" давалися легко та без проблем)))

avatar
Олеся Тиха
27.05.2026, 15:39:33

Чудовий шлях)) Вітаю з черговою річницею!
Бажаю нових звершень.

Інші блоги
Чи важко вам даються сцени 18+?
Всім вітання. Цей блог для тих, хто пише чи читає твори, де є щось для дорослих. Я - серед авторів, у творах якого трапляються відверті сцени. У мене є лише один роман, зараз працюю над іншим, і є ще кілька ідей. З чим я зіткнувся?
нове оповідання для флешмобу
Сьогодні представляю для флешмобу оповідання Листи Еврідіки Випадково, шукаючи інформацію про королівські династії Європи до великої книги, яка поки що в роботі, я натрапила на сапфічну історію кохання, яка відбулася
Невелике пояснення до книги. ⭐️
Всім привіт! ⁠♡⁠‿⁠♡⁠ Мої любі! ♥️ У декого з вас виникло питання: чому Юля темненька? Насправді все просто. Саме такою її вперше побачила Ксенія у книзі «Його залежність». І ще тоді я описала
Знижка на дві книжки!!!
Коли вже не знаєш, що відповідати батькам на їхнє питання «коли вже ми тішитимемося онуками», краще не брехати і не вигадувати собі хлопця. Бо що потім робити? Позичати? А якщо ще й твоя сестра утне щось подібне?))) Любі
Свято у нас, а подарунки для вас!
Привіт, мої любчики! ❤️ Сьогодні моїй старшій донечці виповнилося 14 років! Час летить неймовірно швидко, і от моє маленьке мишеня вже така доросла дівчина))) А яке ж свято без подарунків? Тож сьогодні подарунки
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше