Чому «життя після сонця» стояло на паузі? Цензура

Нарешті сьогодні після паузи вийшло продовження "Життя після сонця".

Скажу чесно: причина в узгодженні глави з правилами. Мені довелося трішки потанцювати і косметично переписувати головну сцену, щоб історія не потрапила під наганяй. Бо те, що відбувається між Анук та Кілоном у темному бункері — це не просто романтика. Це первісний, некерований хаос.

Ніч. Його гарячка і марево. Мотузки, що впиваються в її зап'ястя. І раціональний світ, який розсипався на пил під вагою божевільного бажання.

Для тих, хто зачекався, залишаю тут крихітний шматочок того, що на вас чекає:

«...Він розімкнув її вуста, вриваючись в неї смаком полину та несамовитої потреби. Анук відчула, як її тіло перетворюється на розплавлений віск. Десь глибоко в животі розлилося дике, електричне тремтіння, наче тисячі гострих голок одночасно пройшли крізь нерви, залишаючи по собі нестерпно солодкий щем...

Вона більше не намагалася повернути його до реальності. Її стогони стали хрипкими, спраглими; вона почала палко відповідати на його ритм, вигинаючись йому назустріч, втрачаючи себе в цьому екстремальному вихорі пристрасті».

Дякую кожному з вас за терпіння та за те, що дочекалися! Нова глава вже на сайті.

Глава «Тіні бетонного неба: Гіркий полин»

Заварюйте щось холодне, бо в бункері буде дуже гаряче...

Доречі, змінила обкладинку. Як вам?

7 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Іра
28.05.2026, 02:03:10

❤️❤️❤️

avatar
Пацюк Червоній
27.05.2026, 14:11:04

Розкрийте секрет,що я маю не робити для того.щоби цензура не забанила мою книгу.❤️❤️❤️

Показати 4 відповіді
Агнія Бурне
27.05.2026, 18:44:09

Вень Чжулун, Ні, не мають. Але дуже не хочеться, щоб мали)))

avatar
Анастасія Газе
27.05.2026, 13:09:53

☘️☘️☘️

Агнія Бурне
27.05.2026, 14:41:51

Анастасія Газе, Дякую за підтримку ❤️

avatar
Ромул Шерідан
27.05.2026, 13:12:40

❣️❣️❣️

Агнія Бурне
27.05.2026, 14:41:47

Ромул Шерідан, Дякую за підтримку ❤️

avatar
Оксана Павелко
27.05.2026, 14:09:48

☺️❤️❤️❤️✨

Агнія Бурне
27.05.2026, 14:41:41

Оксана Павелко, Дякую за підтримку ❤️

avatar
Кіт Анатолій
27.05.2026, 12:24:58

ʕ⁠っ⁠•⁠ᴥ⁠•⁠ʔ⁠っ♥️

Агнія Бурне
27.05.2026, 12:55:24

Кіт Анатолій, дякую за підтримку❤️

avatar
Lianoir
27.05.2026, 12:26:03

☘️☘️☘️

Агнія Бурне
27.05.2026, 12:55:19

Lianoir, дякую за підтримку❤️

Інші блоги
Флешмоб ❤️мелодія Кохання❤️ Моя нота
Вітаю, друзі! Я щаслива долучитися до найчуттєвішого флешмобу «Мелодія кохання» і щиро вдячна за його організацію двом прекрасним авторкам Крісті Ко ❤️ та Тетяна Степанкевич ❤️ Для кожного воно звучить
Єва - жертва чи монстр?
Вітаю! Новий розділ вже на сайті) Посилання на книгу: Зібрані з уламків Новий розділ: Розділ 9. Генеза монстра
Знайомство
Вітаю! Я давно спостерігаю за творчістю поетів та письменників на букнеті, але виставити свою збірку наважилася тільки зараз. Я трохи хвилююся, але надзвичайно рада бути тут, серед своїх. Я пишу вірші про те, що болить, вражає
♥️дякую за Бест! + 1 розділ поза графіком♥️
Вітаю всіх, хто любить переходити одразу до солодкого! Любі читачі, сьогодні моя книга «Помилково викрадена» потрапила в бестселери на головну сторінку! Дякую вам за підтримку! Я неймовірно розчулена тим, що
Доброго дня.
Доброго дня! Мене звати Anni Cher, і я рада вітати вас у своїй першій роботі. Сподіваюся, вам сподобалися перші частини, і ви залишитеся зі мною. Буду щиро вдячна за підтримку — додавайте книгу до своєї бібліотеки та підписуйтеся
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше