Та в них тут справжня пожежа!

Ви тільки подивіться, як палає між Алісою і Владом!❤️❤️❤️

Що ж Аліса там уявила і як відреагував Влад на її повністю мокру сукню — читайте у розділі. Бо в блог таке не можна)))

Я вже подумки уявила другий варіант, мені навіть хотілося, щоб це сталося — непохитну скелю на ім’я Влад треба було трохи розворушити. Та тільки він обрав третій варіант, про який я не подумала.

— Охолонь, дівчинко!

Криво всміхнувшись, Влад схопив мене за руки і… штовхнув в басейн. Я навіть не встигла нічого зрозуміти, як прохолодна вода огорнула мене повністю.

Такого повороту Влад точно не очікував. :)))

Влад все ще сидів біля басейну і знову говорив по телефону. Побачивши мене в коротеньких шортах і топі, він знову нервово облизав губи, швидко закінчив розмову і відклав телефон. Я вже подумки посміхалася, але зовні не видавала жодної емоції. Спокійно підійшла до нього з коктейлем і солодко сказала:

— Ось твій коктейль, Владику. Охолонь.

І з абсолютно незворушним виглядом вилила вміст коктейлю Владу на штани — точнісінько туди, де в нього вже палало.

Влад вмить підскочив з шезлонгу, лаючись так, що мені хотілося затулити вуха. Мабуть, коктейль дійсно мав вельми охолоджуючий ефект, раз бідолашний Влад так верещав.

— Ой, вибач… — я невинно поплескала віями, коли потік його лайки трохи затих і Влад вперся в мене палаючим поглядом. — Я випадково.

— Випадково?! — процідив він крізь зуби — тихо, з погрозою, ніби думав, що я злякаюсь. — Ти взагалі розумієш, що витворяєш, дівчинко?

Його питання мене обурило. Чи розумію я? А він? Він геть не розуміє, що робить?

— Тобто тобі можна навмисно штовхати мене в басейн, а мені не можна виливати на тебе коктейль? Де справедливість?

— Вода в басейні тепла, а твій коктейль крижаний, ідіотко! — Влад навіть не намагався стримуватись.

— Що, невже я відморозила тобі найдорогоцінніше? — продовжила добивати я, проігнорувавши його «ідіотку».

А такого не очікувала Аліса. :)))

— А сил вистачить? — прошепотіла, відчуваючи на своєму обличчі його гарячий подих.

— Ти сумніваєшся?

Я не сумнівалась в одному — між нами палало зараз так, що жоден крижаний коктейль, жоден прохолодний басейн не зміг би нас остудити. Моя уява вже малювала, як Влад робить зі мною те, про що потім пошкодує, але раптом він несподівано відпустив мене й відскочив, ніби я його вкусила.

Я не розуміла, чому він дав задню, але вже за мить, коли в кімнату зайшов Артем, до мене дійшло — Влад почув його кроки.

Братик трохи невчасно зайшов, але те, що між Алісою й Владом добряче палає — вже факт. А чим все завершилося — читайте у сьогоднішньому розділі.

І гіфка з падінням Аліси в басейн))) Я не могла не згенерувати таке)))))

Читати: "Шалена для архітектора" 

Мої соцмережі: ТікТок та Інстаграм

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Morwenna Moon
26.05.2026, 22:29:13

Ого, шо коїться ♥️

Показати 3 відповіді
Рубі Вайн
26.05.2026, 23:20:45

Morwenna Moon, ❤️❤️❤️

avatar
Оксана Павелко
26.05.2026, 22:33:42

✨❤️❤️❤️✨

Рубі Вайн
26.05.2026, 23:20:33

Оксана Павелко, ❤️❤️❤️

avatar
Лія Світова
26.05.2026, 22:27:31

♥️♥️♥️

Рубі Вайн
26.05.2026, 22:28:58

Лія Світова, ❤️❤️❤️

Інші блоги
❤️тамін та Валерія. Палке протистояння ❤️
Дорогі мої читачі та колеги-автори! ❤️ Я неймовірно, безмежно вдячна кожному з вас за ваші гарячі лайки, зірочки, рекомендації під книгою і, звісно ж, за ваші неймовірно теплі коментарі! Кожен ваш відгук — це моє натхнення,
❣️❣️❣️ сторінка взаємної підтримки❣️❣️❣️ 
Привіт усім. ✨✨✨ Я часто думаю про те, скільки цікавих людей зібралося тут, навколо наших історій. Мені хочеться, щоб ми були ближчими, тому я прошу вас підписатися на мою сторінку. Я обіцяю відповідати такою ж увагою
Пастися В Раю
Ти мені показав де яблуня, а де змій, і пустив пастися — бездумно і мовчазно... "Не чиняй галасу, не псуй раю..." — сказав ти. А що таке той рай, я не знаю. У твоєму саду було яблуко і змій. Такий собі вибір,
Запах дому.
Сьогодні хотіла відпочити. Нічого не писати. Бо думок надто багато. Вчора перечитувала написане, робила собі нотатки: що скоротити, що розкрити більше. Деякі спогади знову довели до сліз. Тож вирішила перепочити. Випила
"Танго з мажором", "Дика фурія..." — оновлено!
Всім привіт! Запрошую до оновлен двох книг. ✨✨✨ — Я беру паузу, — упівтону відповідаю. — Міє, ти не можеш... Це просто неприпустимо, — гримає юнак, а тоді, нахилившись ближче до мене, тихіше кидає: — Ти
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше