Авторка зі своїми героями :)

Підгледіла класну ідею у колеги Ксенія Кова ♡

Такі в мене вийшли фото з героями книги "Хвилі, штиль і зорепад"

 

Ліарін І Еріан тут ну такі ♡♡♡

 А тут Теалін помолодшала років так на 50 :D

Але все одно вийшло круто, хоч і не супер реалістично))

 

Насправді десь так і відчувається процес написання історії. Бо часто ти сідаєш писати, задумуючи собі щось одне, а герої вирішують по-іншому. А ти сидиш, спостерігаєш, слухаєш і тільки встигаєш записувати :)

 

Ось так кожен автор і живе поруч зі своїми героями протягом усієї історії ♥︎

 

А ваша авторка підслухала, між іншим, емоційну розмову Еріана, Ліарін та Єларейн, тому вже завтра її зможете підглянути і ви :)

4 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Svatik Lana
27.05.2026, 22:22:07

Прикольно, гарно вийшло.

Асея Мітрель
27.05.2026, 23:43:58

Svatik Lana, Дякую) і мені сподобалось))

avatar
Oksana Vision
27.05.2026, 10:17:41

Вауууууууууууууууу))

Асея Мітрель
27.05.2026, 18:41:06

Oksana Vision, і я в захваті:)

avatar
Ксенія Кова
26.05.2026, 23:53:25

Атмосферно! Одразу захотілося почитати щось фентезійне❤️

Асея Мітрель
27.05.2026, 18:33:21

Ксенія Кова, В мене "Хвилі, штиль і зорепад" в процесі:) раптом буде цікаво - зазирайте. ❤️

avatar
Ксенія Кова
26.05.2026, 23:36:54

Вау…це дуже гарно❤️❤️❤️

Асея Мітрель
26.05.2026, 23:48:16

Ксенія Кова, я теж в захваті:) дякую за натхнення! ❤️

Інші блоги
✨до флешмобу "Золоті фантазії✨
Вітаю, дорогі читачі і колеги-автори! ❤️✨ Залюбки долучаюся флешмобу дружньої спільноти авторів улюбленого жанру!Це мій перший досвід, дякую за підтримку Участь у флешмобі «Золоті Фантазії» стала
Спойлер до нового розділу…
– Це твоя провина, – хрипко, зриваючись на шепіт, вимовила вона, дивлячись йому прямо в душу. – Це ти... це ти зробив. Це ти кинув мене, коли ти більше за все на світі був мені потрібен… Сем відчула, як
Як же Макар дізнався, де Ксенія? ヅ
Нічого не прогнозувало раптового завершення шоу, як неочікувана поява Макара ヅ Він рішуче... виніс Ксенію з клубу, не давши додивитися виступ хлопців. Тим більше взяти в ньому участь (який негідник!) ☺️ Як же він
Зустрічайте новинку на конкурс! «тамін і Валерія»
Дорогі читачі та автори! ♥️ Мене довго не було на Букнеті: я не вела блог і не викладала нові історії... Але все це тому, що я збирала сили та натхнення! Я щойно повернулася з неймовірної, колоритної Одеси — оновлена,
"Король без минулого" - на фінішній прямій!
Вітаю, шановні читачі! З радістю повідомляю, що довга та напружена історія Меверінни та Кейрана поволі добігає кінця! Думаю, ще максимум тиждень - і книга "Король без минулого" буде завершена ^_^ Хто читає книгу
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше