Додано
26.05.26 16:29:19
Авторка зі своїми героями :)
Підгледіла класну ідею у колеги Ксенія Кова ♡
Такі в мене вийшли фото з героями книги "Хвилі, штиль і зорепад"

Ліарін І Еріан тут ну такі ♡♡♡

А тут Теалін помолодшала років так на 50 :D
Але все одно вийшло круто, хоч і не супер реалістично))
Насправді десь так і відчувається процес написання історії. Бо часто ти сідаєш писати, задумуючи собі щось одне, а герої вирішують по-іншому. А ти сидиш, спостерігаєш, слухаєш і тільки встигаєш записувати :)
Ось так кожен автор і живе поруч зі своїми героями протягом усієї історії ♥︎
А ваша авторка підслухала, між іншим, емоційну розмову Еріана, Ліарін та Єларейн, тому вже завтра її зможете підглянути і ви :)
Асея Мітрель
45
відслідковують
Інші блоги
Вітаю, дорогі читачі і колеги-автори! ❤️✨ Залюбки долучаюся флешмобу дружньої спільноти авторів улюбленого жанру!Це мій перший досвід, дякую за підтримку Участь у флешмобі «Золоті Фантазії» стала
– Це твоя провина, – хрипко, зриваючись на шепіт, вимовила вона, дивлячись йому прямо в душу. – Це ти... це ти зробив. Це ти кинув мене, коли ти більше за все на світі був мені потрібен… Сем відчула, як
Нічого не прогнозувало раптового завершення шоу, як неочікувана поява Макара ヅ Він рішуче... виніс Ксенію з клубу, не давши додивитися виступ хлопців. Тим більше взяти в ньому участь (який негідник!) ☺️ Як же він
Дорогі читачі та автори! ♥️ Мене довго не було на Букнеті: я не вела блог і не викладала нові історії... Але все це тому, що я збирала сили та натхнення! Я щойно повернулася з неймовірної, колоритної Одеси — оновлена,
Вітаю, шановні читачі! З радістю повідомляю, що довга та напружена історія Меверінни та Кейрана поволі добігає кінця! Думаю, ще максимум тиждень - і книга "Король без минулого" буде завершена ^_^ Хто читає книгу
4 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиПрикольно, гарно вийшло.
Svatik Lana, Дякую) і мені сподобалось))
Вауууууууууууууууу))
Oksana Vision, і я в захваті:)
Атмосферно! Одразу захотілося почитати щось фентезійне❤️
Ксенія Кова, В мене "Хвилі, штиль і зорепад" в процесі:) раптом буде цікаво - зазирайте. ❤️
Вау…це дуже гарно❤️❤️❤️
Ксенія Кова, я теж в захваті:) дякую за натхнення! ❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати