Всі пішли - і я пішла) Огляд від ШІ

Книгу «Хиже серце» авторки Дієз Алго (публікується на платформі Букнет) варто читати прихильникам емоційного українського фентезі з елементами містики та акцентом на внутрішній трансформації героїв.

Головний герой роману — хлопець із роду мольфарів, наділений надскладним та небезпечним даром. Попри страх родичів, він росте з відкритим серцем, але через наслідки прокляття змушений зробити складний життєвий вибір. 

Чому варто звернути увагу:

  • Динамічний сюжет: Історія поєднує містику, глибокі почуття та складний вибір, балансуючи між добром і злом.
  • Емоційні гойдалки: Читачі відзначають драматизм, напружені стосунки та наявність сильних, яскравих характерів.

    На що зважати:

  • Це емоційна, подекуди жорстка історія з елементами психологічної драми, яка вимагає вдумливого читання.
  • Твір належить до жанру сучасного українського самвидаву, тому стиль орієнтований на шанувальників романтично-фентезійних сюжетів.

     

14 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Єва Борея
26.05.2026, 17:29:33

Краса ♥

Дієз Алго
26.05.2026, 17:49:51

Єва Борея, Дякую)

avatar
Євген Званіч
26.05.2026, 11:39:25

❤️❤️❤️

Дієз Алго
26.05.2026, 17:49:39

Євген Званіч, Дякую)

avatar
Вадим Сухобрус
26.05.2026, 10:41:43

Жорстка, але романтична... Емоційна та містична... Прям чудовий опис авторки вийшов би, ні?)

Показати 6 відповідей
Еллі Мун
26.05.2026, 12:11:00

Дієз Алго, Навчилася в Марти своєї) ❤️

avatar
Ксенія Кова
26.05.2026, 11:22:16

Дуже гарно❤️

Дієз Алго
26.05.2026, 11:27:03

Ксенія Кова, Дякую)

Дуже гарно

Дієз Алго
26.05.2026, 11:21:25

Василенко Сергій, Дякую)

avatar
Олекса Чорна
26.05.2026, 11:11:51

Він робить чудові описи, які допомагають зрозуміти, чого чекати від історії)

Дієз Алго
26.05.2026, 11:21:17

Олекса Чорна, Напевно. Але не завжди, іноді просто заплутує

avatar
Агнія Бурне
26.05.2026, 10:54:18

аі найкращий маркетолог))) у вас цікава історія

Дієз Алго
26.05.2026, 10:55:25

Агнія Бурне, кращий, ніж я...

avatar
Тиха Ніч
26.05.2026, 10:41:06

Цікаво

Дієз Алго
26.05.2026, 10:46:38

Тиха Ніч, ❤️

avatar
Анастасія Газе
26.05.2026, 10:18:24

Не читав, але... прокоментую :) І до вашого Хижого серця, я колись доберусь. Але ШІ в людей більш за все навчився - ліні!

Показати 2 відповіді
Анастасія Газе
26.05.2026, 10:36:34

Дієз Алго, Треба марафонне закінчити)))

avatar
Ромул Шерідан
26.05.2026, 10:13:19

Книга дійсно класна. А Ші тепер все знають))

Дієз Алго
26.05.2026, 10:34:34

Ромул Шерідан, ❤️❤️❤️ Дякую))

Ох ці ШІ коментарі.
Вміють зацікавити)

Дієз Алго
26.05.2026, 10:31:59

Наталія С Шепель, ☺️☺️☺️

avatar
Даша Амфора
26.05.2026, 10:02:54

Дуже гарна❣️❣️❣️

Дієз Алго
26.05.2026, 10:06:29

Даша Амфора, Дякую)

avatar
Очерет
26.05.2026, 09:58:17

Книгу ще не читав, але дівчина файна)) На ілюстрації

Дієз Алго
26.05.2026, 10:04:16

Очерет, Вона всюди файна - мавка ж)
Але огляд від ШІ - дуже дивний. На цю книжку нема рецензій і тим не менш, він більш-менш відображає.
На інші книги є - але там таке дивне... Один твір взагалі міським фентезі обізвали, і за що?! Загалом, ШІ - такий ШІ...

avatar
Olena I
26.05.2026, 09:51:04

Вона шикарна )))))

Дієз Алго
26.05.2026, 09:55:52

Olena I, Дякую)

Інші блоги
Презентація героїв «хижачки для Мисливця»
Ви шукаєте атмосферну готичну, гостросюжетну історію з колоритними персонажами та незабутньою хімією? Де є палка ненависть, що або перетворюється на кохання, або спалює заживо? Де дружба починається з брехні, а потім
Відгук-рецензія на твір Олени Мисак "Спіраль"
По домовленності з авторкою невеличкий відгук на трилер "Спіраль". Текст мені здався таким, що має чудові ознаки сучасної творчості, я б його назвав представником міметичного цифрового мінімалізму. Того, що намагаються
Зустрічайте новинку про гарячих братів
Любі друзі я от також вирішила податися на конкурс букнету. Й презентую вам новинку. Молодіжна проза про студентів, лекції й звісно ж перше кохання. Роман Любовний переполох або закохана не в того брата⚡️⚡️⚡️ &
мускус і мʼята
Оновлення вже на сайті, буду вдячна за прочитання та коментарі) — Що з тобою, в біса, не так? — голос прозвучав хрипкіше, ніж я планувала. Довелося ковтнути й повторити вже тихіше: — Влад… Я вперто дивилася
Давно не робила знижок на ці книги - щасливий день
Привіт, любі Спокусники! Давно я не робила знижок на ці дві спокусливі книги… сьогодні щасливий день) “Вечірка для боса” 20% На розкішному вечорі в масках вона проводить ніч пристрасті зі своїм босом
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше