Новинка!

 

Оповідання

"Кава, полита сльозами"

Щоденник втомленої мами.

Для всіх, хто відчуває що бігає лабіринтом.

 

 

Довго вагалась чи публікувати, бо це досить вразлива тема, і не зовсім формат Букнету, як на мене.

Але я вже стільки років пишу "в стіл", що більше не хочу:) 

Бо вже давно могла би бути почутою та побаченою, якби менше сумнівалась в собі і не жила з оцим постійним "а чи варто?".

Варто. А про важливе так особливо — треба говорити голосно і не сумніваючись у своєму голосі ні на мить.

Тож, якщо відчуваєте, що це ваш формат — запрошую почитати. ♡

3 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Еллі Мун
25.05.2026, 15:14:03

Взяла в бібліотеку. Дякую ❤️

Асея Мітрель
25.05.2026, 15:50:03

Еллі Мун, Щиро дякую!

avatar
Вень Чжулун
25.05.2026, 15:29:59

Мені здається, що якраз на букнеті публікувати варто: сайт живий, активний, вже є чимало авторів і читачів, є можливість подати книгу на марафон відгуків. Тобто тут більше можливостей, ніж у публікації на індивідуальній сторінці
А що в алгоритми залітає типове - це трохи інша справа. Все одно кожен твір рано чи пізно свою аудиторію знайде)

Асея Мітрель
25.05.2026, 15:46:41

Вень Чжулун, Дякую вам! Я тут поки що не зовсім розібралась в усіх нюансах, бо досить довго була лише читачкою, а тепер ось — пробую, пізнаю, експериментую :))
Вдячна за підтримку!♡

avatar
Ксенія Кова
25.05.2026, 15:04:14

Я - мама, і я точно додам в бібліотеку, аби почитати ;) Успіхів вам❤️

Асея Мітрель
25.05.2026, 15:06:11

Ксенія Кова, Щиро дякую!

Інші блоги
✨до флешмобу "Золоті фантазії✨
Вітаю, дорогі читачі і колеги-автори! ❤️✨ Залюбки долучаюся флешмобу дружньої спільноти авторів улюбленого жанру!Це мій перший досвід, дякую за підтримку Участь у флешмобі «Золоті Фантазії» стала
Спойлер до нового розділу…
– Це твоя провина, – хрипко, зриваючись на шепіт, вимовила вона, дивлячись йому прямо в душу. – Це ти... це ти зробив. Це ти кинув мене, коли ти більше за все на світі був мені потрібен… Сем відчула, як
Як же Макар дізнався, де Ксенія? ヅ
Нічого не прогнозувало раптового завершення шоу, як неочікувана поява Макара ヅ Він рішуче... виніс Ксенію з клубу, не давши додивитися виступ хлопців. Тим більше взяти в ньому участь (який негідник!) ☺️ Як же він
Зустрічайте новинку на конкурс! «тамін і Валерія»
Дорогі читачі та автори! ♥️ Мене довго не було на Букнеті: я не вела блог і не викладала нові історії... Але все це тому, що я збирала сили та натхнення! Я щойно повернулася з неймовірної, колоритної Одеси — оновлена,
"Король без минулого" - на фінішній прямій!
Вітаю, шановні читачі! З радістю повідомляю, що довга та напружена історія Меверінни та Кейрана поволі добігає кінця! Думаю, ще максимум тиждень - і книга "Король без минулого" буде завершена ^_^ Хто читає книгу
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше