Додано
25.05.26 15:03:07
Новинка!
Оповідання

Щоденник втомленої мами.
Для всіх, хто відчуває що бігає лабіринтом.
Довго вагалась чи публікувати, бо це досить вразлива тема, і не зовсім формат Букнету, як на мене.
Але я вже стільки років пишу "в стіл", що більше не хочу:)
Бо вже давно могла би бути почутою та побаченою, якби менше сумнівалась в собі і не жила з оцим постійним "а чи варто?".
Варто. А про важливе так особливо — треба говорити голосно і не сумніваючись у своєму голосі ні на мить.
Тож, якщо відчуваєте, що це ваш формат — запрошую почитати. ♡
Асея Мітрель
45
відслідковують
Інші блоги
Вітаю, дорогі читачі і колеги-автори! ❤️✨ Залюбки долучаюся флешмобу дружньої спільноти авторів улюбленого жанру!Це мій перший досвід, дякую за підтримку Участь у флешмобі «Золоті Фантазії» стала
– Це твоя провина, – хрипко, зриваючись на шепіт, вимовила вона, дивлячись йому прямо в душу. – Це ти... це ти зробив. Це ти кинув мене, коли ти більше за все на світі був мені потрібен… Сем відчула, як
Нічого не прогнозувало раптового завершення шоу, як неочікувана поява Макара ヅ Він рішуче... виніс Ксенію з клубу, не давши додивитися виступ хлопців. Тим більше взяти в ньому участь (який негідник!) ☺️ Як же він
Дорогі читачі та автори! ♥️ Мене довго не було на Букнеті: я не вела блог і не викладала нові історії... Але все це тому, що я збирала сили та натхнення! Я щойно повернулася з неймовірної, колоритної Одеси — оновлена,
Вітаю, шановні читачі! З радістю повідомляю, що довга та напружена історія Меверінни та Кейрана поволі добігає кінця! Думаю, ще максимум тиждень - і книга "Король без минулого" буде завершена ^_^ Хто читає книгу
3 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВзяла в бібліотеку. Дякую ❤️
Еллі Мун, Щиро дякую!
Мені здається, що якраз на букнеті публікувати варто: сайт живий, активний, вже є чимало авторів і читачів, є можливість подати книгу на марафон відгуків. Тобто тут більше можливостей, ніж у публікації на індивідуальній сторінці
А що в алгоритми залітає типове - це трохи інша справа. Все одно кожен твір рано чи пізно свою аудиторію знайде)
Вень Чжулун, Дякую вам! Я тут поки що не зовсім розібралась в усіх нюансах, бо досить довго була лише читачкою, а тепер ось — пробую, пізнаю, експериментую :))
Вдячна за підтримку!♡
Я - мама, і я точно додам в бібліотеку, аби почитати ;) Успіхів вам❤️
Ксенія Кова, Щиро дякую!
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати