Додано
24.05.26 21:41:25
Ωмегаверс « Начинка вишнево-пʼянка» + 5 ст.
Вітаю, друзі!
Новий розділ омегаверс-роману «Начинка вишнево-пʼянка» вже опубліковано.
Я ненароком завела своїх героїв у лігво мафії. Але це лише на два розділи.
Цитата з Розділ XLVII. Коштом старих боргів
— Знову вниз? — спохмурнів Чонґук. — Наскільки глибоко нам доведеться спуститися?
— На самісіньке дно, — прозвучало невтішно.
На самісіньке дно цього приміщення чи людяності, кортіло перепитати, але Чон стримався.

У капрала Кіма, як виявилося, є й такі звʼязки)
Delulu Fabii
169
відслідковують
Інші блоги
Для всіх, хто цікавиться міфологією взагалі або використовує її у своїй творчості, я хотів би зазначити дещо важливе. Оскільки нещодавно зіткнувся з певним, на мій погляд, нерозумінням. Ймовірно, багато хто чув термін "Пантеон"
В моїх Зодіаках розміщений промокод на книгу Ветеринарка для дракона чарівної Неба Крайчик. Хто перший? Отримайте безкоштовний доступ до неймовірно вайбового фентезі! Хочу сказати, що я обожнюю козу Магду, яка веселить
Друзі, сьогодні на сайті з'явилася моя нова історія - "МАЙЖЕ ОДРУЖЕНІ"! Все почалося, коли несподівано захворіли молодята, і їхати на проплачений спонсорами відпочинок довелося нам - сестрі нареченої та брату
Зараз працюю над новою книгою, і все частіше думаю над питанням: Який саме ГГ зачаровує з першого рядка? Тихий? Який постійно всіх підтримує та все розуміє! Чи можливо Хуліган? Який завжди йде на пролом. Той, хто вирішує
Привіт, мої любі читачі! Ну що, ви готові до порції чистого, нерозбавленого напруження? Бо друга глава вже чекає на вас "Від Брехні до Мітки, і, чесно кажучи, під час її написання в моїй кімнаті майже іскри летіли. Атмосфера
21 коментар
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиКоли вже буде розділ про життя капрала Кіма і його вагітну омегу+ще одну омегу?! Чи це вже десь було? Я все ще чекаю:*(
Маякніть мені чи мавкніть❤️
♥️♥️♥️
Мельська Наталі, дякую❤️
❤️❤️❤️
Белла Ісфрелла, дякую❤️
(つ✧ω✧)つ❤️❤️❤️
Кіт Анатолій, дякую❤️
Мене теж зацікавила згадка про мафію))) Несподіваний поворот))) ❤️❤️❤️
Анна Лір, і для мене))))
Але то буде лише на кілька розділів. Невеличка послуга від мафії, коштом певних минулих заборгованостей☺️
Справжнього мафіозного вайбу з цією роботою не станеться. Принаймні, не повинно))))
Дякую❤️
А Кім здатен здивувати своїми зв'язками ...
Ганна Літвін, та, навіть авторку))))))))))
❤️✨❤️✨❤️
Тея Калиновська, дякую❤️
❤️❤️❤️
Христина Вілем, дякую❤️
Нічого так собі поворот❤️❤️❤️☺️☕
Аріда Демоніар, ❤️❤️❤️
На самісіньке дно)))
Катерина Винокурова, ☺️ ☺️ ☺️
❣️❣️❣️
Ірина Саха, дякую❤️
♥︎☆☺
Марія Залевська, дякую❤️
♥️♥️♥️
Олена Ранцева, дякую❤️
Ну який він, ну! ❤️❤️❤️
Ольха Елдер, визнаю, я задивляюся)))
Мафії?! Нічого собі!
Delulu Fabii, ))))))))))))))))))))))
Вже прочитала
Ulyana Summers, я бачила))) ніц не поняла))
❤️❤️❤️
Ромул Шерідан, дякую❤️
❤️❤️❤️
Крісті Ко, дякую❤️
Гарний візуал❤️❤️❤️
Магістр Анімарум, велика дяка❤️
Ой! Там ще й мафія?
Мрія Чарівна, ну, а шо... гулять так гулять! Якщо несе сюжет, то хто я така, щоб його стримувати?!)))
Втомилася) Хай сам себе пише)))
Ммм… моя улюблена мафія ❤️
Арія Щульц, лише епізодично. Я в тому зовсім не тойво... не спєц)))))
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати