Додано
24.05.26 15:18:16
Нова обкладинка, оцініть:)
Анотація:
Студентське життя Ніколь було передбачуваним, поки на кафедру не прийшов він. Суворий, закритий і неймовірно привабливий професор - Дарес Йосипович Драган. Її закоханість здавалася помилкою, а його відстороненість — найкращим захистом.
Він майстерно виставляв бар'єри, ігнорував її спроби привернути увагу та тримався на відстані витягнутої руки. Проте в якийсь момент контроль дав збій. За холодною стриманістю викладача виявилося полум’я, яке він більше не в силах гасити.
(Книга Не написана ШІ! Лише обкладинка і анотація!)
Ознайомитися з книгою можна тут
Night Rain
201
відслідковують
Інші блоги
Букнет оголосив новий конкурс, і я цього разу збираюсь завершити свій роман)) ☀️Тому одразу й почала☀️ Представляю свою новинку саме до конкурсу ромкомів/молодіжки ♦️Максимум хімії♦️ Стажерка на мою голову Уривок
- Ти взагалі навіжена? - Що ти мені пропонуєш? Влаштувати стрілянину, щоб забрати Іллюху? - Та він тобі якусь горилу підсуне. - Ти думаєш, я тупа і не розумію цього? - Красуня, вона ж тебе... -
В покоях Маріци було напівтемно й завжди палав вогонь в каміні, навіть влітку. Але ніколи не було спекотно. Мабуть, Верховна регулювала це магією. Даміан вже звик. Як і до багато чого іншого. Останні кілька годин йому
Вітаннячка, читацька спільното! На днях у Тредсі побачила скрін друкованої книги з першим реченням про "п*ніс старого" і спочатку ледь зі стільця не впала. Типу, це про що??? Але потім там у наступному реченні вже все
13 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиНеймовірна обкладинка ❤️
дуже красиво! ♥️
Гарненько ♥️
Катерина Винокурова, дякую❤️❤️❤️
❤️❤️❤️
Іра, ❤️❤️❤️
З шрифтом треба щось зробити, дуже кострубато виглядає
Чарівна обкладинка. ❤️ ❤️ ❤️
Крісті Ко, щиро дякую❤️❤️❤️
красива обкладинка!
О, вау! Я такої книги навіть не памʼятаю в тебе. От що значить вдала та невдала обкладинка. Неодмінно зазирну почитати❤️
Delulu Fabii, дякую за високу оцінку, я рада, що тобі теж сподобалося❤️❤️❤️ Попередня обкладинка була гарна(тим паче, що її мені зробила чарівна Нікнейм), але вичитуючи книгу, я згадала, що в моєї героїні ж фіолетове волосся! І вирішила підправити цей факт. Вийшло дійсно гарно, мені подобається❤️
Класнюча☺️❤️✨
Оксана Павелко, дуже дякую, я рада, що вам сподобалося❤️❤️❤️
Вау! Неймовірно гарна!❤️❤️❤️❤️
Анна Лір, щиро дякую❤️❤️❤️
Дуже гарно✨
Василенко Сергій, дякую❤️
Краса ❤️
Morwenna Moon, дякую❤️ І я такої ж думки❤️
Гарненька)))
Олена Ранцева, дякую❤️
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати