Додано
24.05.26 10:48:07
Знайомство
Доброго часу!
Хочу представитись. Хоча, дехто може вже і знайомий з моїми героями. Майже п'ять років тому я писала як "Ал и Ко" і навіть мої книжки видавали у "твердому" вигляді. Але життя повернулось як і усіх нас... Спочатку не писалось, потім зовсім не шуткувалося, але раптом я зрозуміла - що неможливо відкладати усе на потім. Чекати коли закінчиться жах, коли відступлять панічні атаки... Тому вирішила спробувати знов. Раніше я писала виключно російською мовою і мої твори були пізнаваємі із-за цітувань улюблених фільмів і пісень, зараз я трохи міняю формат. Але гумор і віра в світле майбутне залишаеться. Від тепер буду писати рідною мовою. Віддаю свої твори Вам на відкуп...
Ал і Ко
47
відслідковують
Інші блоги
Перш за все хочу висловити своє захоплення авторами, з якими мені пощастило познайомитися на цій платформі. Я просто вражена талантами та творчою продуктивністю
Мої вітаннячка, читацька спільното! Бачу, що зараз з'явилося багато "письменників" (лапки через невідповідність цьому званню), у яких при появі ШІ різко відкрилася письменницька чакра і вони, написавши першу книгу,
Шось сьогодні жарко, тому я швидко й по ділу ;))) По-перше, хочу сказати всім просто величезне спасибі! Лайки, коментарі, додавання книги «Один ритм на двох» в бібліотеку, така підтримка на старті — це щось неймовірне. Я
Вітаю, друзі. На порядку денному черговий блог, цього разу не про наймогутніших чудовиськ і духів — але все ж про досить грізне чудовисько, яке має звичку гратися зі своєю жертвою і вважає себе царем як на небі, так і на
2 коментарів
Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис
УвійтиВітаю з початком!))) сил і натхнення!))
невеличка порада: обкладинки не завадило б зробити трохи світлішими, зараз вони дуже темні, це трішки заважає оцінити шарм персонажів. Я заради інтересу загуглила "Ал и Ко", у вас там був чудовий стиль обкладинок, ці витончені силуети і майже французький мінімалізм дуже заходять)
Ал і Ко, ♥♥♥
Чудово, що Ви повернулися до творчості, не дивлячись на важкі часи!
Morwenna Moon, Дякую, буду старатися писати так же як і 5 років тому
Видалення коментаря
Ви дійсно хочете видалити повідомлення?
Видалити СкасуватиКоментар буде видалено назавжди.
Блокування коментування
Ви дійсно хочете заборонити можливість коментування?
Заборонити Скасувати