Знайомство

Доброго часу!

Хочу представитись. Хоча, дехто може вже і знайомий з моїми героями. Майже п'ять років тому я писала як "Ал и Ко" і навіть мої книжки видавали у "твердому" вигляді. Але життя повернулось як і усіх нас... Спочатку не писалось, потім зовсім не шуткувалося, але раптом я зрозуміла - що неможливо відкладати усе на потім. Чекати коли закінчиться жах, коли відступлять панічні атаки... Тому вирішила спробувати знов.  Раніше я писала виключно російською мовою і мої твори були пізнаваємі із-за цітувань улюблених фільмів і пісень, зараз я трохи міняю формат. Але гумор і віра в світле майбутне залишаеться.  Від тепер буду писати рідною мовою. Віддаю свої твори Вам на відкуп...

2 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Вень Чжулун
24.05.2026, 14:09:52

Вітаю з початком!))) сил і натхнення!))
невеличка порада: обкладинки не завадило б зробити трохи світлішими, зараз вони дуже темні, це трішки заважає оцінити шарм персонажів. Я заради інтересу загуглила "Ал и Ко", у вас там був чудовий стиль обкладинок, ці витончені силуети і майже французький мінімалізм дуже заходять)

Показати 2 відповіді
Вень Чжулун
24.05.2026, 15:55:06

Ал і Ко, ♥♥♥

avatar
Morwenna Moon
24.05.2026, 10:55:58

Чудово, що Ви повернулися до творчості, не дивлячись на важкі часи!

Ал і Ко
24.05.2026, 10:58:18

Morwenna Moon, Дякую, буду старатися писати так же як і 5 років тому

Інші блоги
Усім привіт ❤️
Перш за все хочу висловити своє захоплення авторами, з якими мені пощастило познайомитися на цій платформі. Я просто вражена талантами та творчою продуктивністю
Бути некомерційним автором - мій свідомий вибір
Мої вітаннячка, читацька спільното! Бачу, що зараз з'явилося багато "письменників" (лапки через невідповідність цьому званню), у яких при появі ШІ різко відкрилася письменницька чакра і вони, написавши першу книгу,
Циферка!!!
Нарешті я її спіймала! Красиву круглу циферку! 2000!!!
Графік виходу Одного ритму на двох та подяки
Шось сьогодні жарко, тому я швидко й по ділу ;))) По-перше, хочу сказати всім просто величезне спасибі! Лайки, коментарі, додавання книги «Один ритм на двох» в бібліотеку, така підтримка на старті — це щось неймовірне. Я
Грифони - жорстокі царі неба та землі
Вітаю, друзі. На порядку денному черговий блог, цього разу не про наймогутніших чудовиськ і духів — але все ж про досить грізне чудовисько, яке має звичку гратися зі своєю жертвою і вважає себе царем як на небі, так і на
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше