Історія Мирона і Тіни завершена❤️

Книга "Червоний" добігла кінця, і я щиро дякую усім, хто залишався з героями на їхньому шляху до щастя.

Особливі подяки моїм неймовірним колегам-авторкам, які читали, коментували, залишали рекомендації та всіляко підтримували цю історію:

❤️Morwenna Moon

❤️Світлана Романюк

❤️Лана Жулінська

❤️Тея Калиновська

❤️Стасія Мун

❤️Світлана Бонд

❤️Джулі Мун

❤️Night Rain

❤️Олена Мисак

Якщо ж вам цікаво, як виглядала весільна сукня Тіни, дизайн якої вона розробила сама, то маю для вас ось таке весільне фото героїв:

Хочу також нагадати, що книга входить до неймовірно атмосферної збірки "Чорні первоцвіти" від прекрасної авторки Ольхи Елдер. Тож запрошую усіх ознайомитися і з іншими історіями за посиланням або за тегом "чорні первоцвіти".

Ще раз щиро дякую усім читачам, хто був зі мною в цій історії!!!

25 коментарів

Щоб залишити коментар, увійдіть в обліковий запис

Увійти
avatar
Марія Залевська
13.06.2026, 16:33:09

Після прочитання ще раз зазирнула оцінити лук! Ой, ну прекрасні, а ця сукня - кааааайф!

Анна Лір
13.06.2026, 17:03:43

Марія Залевська, Дяяякую!!! Щаслива, що вам сподобалась сукня і історія загалом!!!❤️❤️❤️❤️❤️❤️

avatar
Юкарі Ейрі
24.05.2026, 15:18:41

Вітаю ❤️❤️❤️

Анна Лір
24.05.2026, 15:34:49

Юкарі Ейрі, Дякую!❣️❤️❣️

avatar
Аріда Демоніар
24.05.2026, 14:24:59

Мої вітання із завершенням ❤️❤️❤️☺️☕

Анна Лір
24.05.2026, 14:38:48

Аріда Демоніар, Дуже дякую!❣️❤️❣️

avatar
Євген Званіч
24.05.2026, 14:15:00

❤️❤️❤️

Анна Лір
24.05.2026, 14:15:28

Євген Званіч, ❣️❣️❣️

avatar
Олена Ранцева
24.05.2026, 12:57:04

♥️♥️♥️

Анна Лір
24.05.2026, 12:58:23

Олена Ранцева, ❤️❣️❤️❣️

avatar
Джулі Мун
24.05.2026, 12:45:07

Сукня просто неймовірна!) ♥️♥️♥️
Дякую вам за цю історію ♥️ Книга неймовірна ♥️♥️♥️♥️

Анна Лір
24.05.2026, 12:58:06

Джулі Мун, Щиро дякую за підтримку історії та емоційні коментарі!❣️❤️❣️❤️❣️

avatar
Олена Мисак
24.05.2026, 12:28:30

Вітаю з завершенням! Дякую за згадку.♥️

Анна Лір
24.05.2026, 12:57:24

Олена Мисак, Дуже дякую за підтримку! ❤️❤️❤️

avatar
Лана Жулінська
24.05.2026, 12:03:34

Спойлер спіймала на візуалі ☺️ Але ж які вони чарівні ❤️
Вітаю із завершенням ❤️

Анна Лір
24.05.2026, 12:57:06

Лана Жулінська, Щиро дякую! Гадаю, що то не такий вже і великий спойлер, адже ми всі хотіли саме такого завершення історії))) Дякую за підтримку! ❣️❣️❣️❣️

avatar
Марія Залевська
24.05.2026, 10:47:48

О май гад, яка краса!!! Я ще лише починаю знайомитися з героями, обовʼязково прочитаю цю неймовірну книгу!❤️❤️❤️

Анна Лір
24.05.2026, 11:22:58

Марія Залевська, Щиро вам дякую! Чекатиму ваших вражень!❤️❤️❤️❤️❤️

avatar
Белла Ісфрелла
24.05.2026, 10:50:56

Вітаю❤️❤️❤️

Анна Лір
24.05.2026, 11:22:35

Белла Ісфрелла, Дякую вам!❣️❣️❣️❣️

avatar
Morwenna Moon
24.05.2026, 10:33:22

Вітаю з завершенням чудової книги ❤️ І звичайно дякую за згадку ❤️

Показати 2 відповіді
Morwenna Moon
24.05.2026, 10:53:51

Анна Лір, ❤️❤️❤️❤️❤️

avatar
Кіт Анатолій
24.05.2026, 10:30:58

Вітаю з фіналом ❤️❤️❤️

Анна Лір
24.05.2026, 10:39:22

Кіт Анатолій, Дякую! ❤️❣️❤️

avatar
Ірина Саха
24.05.2026, 10:27:24

Вітаю з завершенням❣️❣️

Анна Лір
24.05.2026, 10:39:14

Ірина Саха, Дякую!❣️❤️❣️

avatar
Неба Крайчик
24.05.2026, 10:27:12

Ух ти, вітаю вас з завершенням ❤️❤️❤️ неймовірний візуал ❤️

Анна Лір
24.05.2026, 10:39:03

Неба Крайчик, Дуже дякую за підтримку! ❤️❤️❤️

Вітаю з завершенням

Анна Лір
24.05.2026, 10:07:46

Василенко Сергій, Щиро дякую ❤️

avatar
Оксана Павелко
24.05.2026, 10:00:15

Вітаю з завершенням ☺️❤️✨ Успіху книзі і невичерпного натхнення ⭐❣️⭐

Анна Лір
24.05.2026, 10:07:39

Оксана Павелко, Дуже дякую!❣️❤️❣️

Вітаю з завершенням цієї книги. Дуже сподобалась. (⁠。⁠♡⁠‿⁠♡⁠。⁠)(⁠✿⁠ ⁠♡⁠‿⁠♡⁠) Візуалізація дуже красива. Дизайн сукні від Тіни в саме серденько ✨✨✨❤️ Бажаю успіхів книзі і багато вдячних читачів ❤️❤️❤️

Анна Лір
24.05.2026, 10:06:58

Світлана Романюк, Щиро вдячна за безцінну всебічну підтримку!!!❤️❣️❤️❣️❤️

avatar
Ольха Елдер
24.05.2026, 09:55:03

Прекрасні герої та чудовий фінал! Вітаю із завершенням ❤️❤️❤️❤️

Анна Лір
24.05.2026, 10:06:22

Ольха Елдер, Дякую за підтримку і за прекрасні Чорні первоцвіти!❤️❣️❤️❣️

avatar
Люмен Белл
24.05.2026, 09:52:20

Вітаю ❤️

Анна Лір
24.05.2026, 10:05:09

Люмен Белл, Дякую! ❤️

avatar
Крісті Ко
24.05.2026, 09:51:24

Вітаю із завершенням історії! Візуал неймовірно гарний. ❤️❤️❤️

Анна Лір
24.05.2026, 10:05:01

Крісті Ко, Дуже дякую вам!❣️❤️❣️❤️

avatar
Світлана Бонд
24.05.2026, 09:45:05

Вітаю із завершенням❤️
Дякую за згадку☺️

Анна Лір
24.05.2026, 09:45:31

Світлана Бонд, Дуже вам дякую за величезну підтримку!!!❤️❤️❤️❤️❤️

avatar
Христина Вілем
24.05.2026, 09:38:52

Вітаю із завершенням ❤️

Анна Лір
24.05.2026, 09:41:15

Христина Вілем, Дякую! ❣️❤️❣️

avatar
Тея Калиновська
24.05.2026, 09:27:08

Яка краса❤️❤️❤️ Вітаю із завершенням❤️❤️❤️ Дуже цікава історія❤️❤️❤️

Анна Лір
24.05.2026, 09:30:17

Тея Калиновська, Дуже вам дякую за постійну підтримку!❤️❣️❤️❣️❤️

avatar
Оксана Дичка
24.05.2026, 09:18:13

✨❤️❤️❤️✨

Анна Лір
24.05.2026, 09:20:23

Оксана Дичка, ❤️❤️❤️❤️❤️❤️

avatar
Стасія Мун
24.05.2026, 09:16:50

Вона така красива))

Анна Лір
24.05.2026, 09:17:32

Стасія Мун, Дякую!!!❤️❤️❤️

Інші блоги
Коли реальність — це лише знімальний майданчик.
Деякі ранки починаються з кави. Ранок Кіри починається з протистояння з 95-річним «демоном» у під’їзді та спроб пояснити, чому її «іноземний» співмешканець ніколи не з’являється на людях. У новому епізоді
✧ Колонія. Новий розділ, тизер й колаж» ✧
Доброго часу доби, мої хороші! ☀️ Сьогодні о 12:00 виходить новий 60 розділ «Архів» другої книги з циклу «Колонія. Історія Ріки» — «Тріщини». ⚠️ Як завше, я зробила новий тизер — його можна подивитися
Оновлення та буктрейлер ❤️☺️✨
Вітаю всіх книголюбів! Вчора нарешті додала оновлення до «Шляху пошуків і надії: другого поштовху». Все йде не так швидко, як би хотілося. В наступному розділі анонсую маленьку краплинку «Санта-Барбари»,
Де твоя бути вісім років, або Смарагдові марення
Вітаннячко, кісяри (^..^). Новий розділ готовий! І там ви дізнаєтесь: ✦ як говорити з морем і не викликати при цьому санітарів; ✦ де ви були вісім років, коли бомбили Прайм-4; ✦ хто тут такий борзий і з якого він
Тихі читуни...
Але ж читають... хоч і тихо. Не багато, але є ті хто читають і навіть ствлять оцінки! Соцмережі таки працюють! Ну і Візуал! (Як же без нього?) — Зранку я зробила фотку, — дівчинка розблокувала екран і простягнула його
Використання файлів Cookie
З метою забезпечення кращого досвіду користувача, ми збираємо та використовуємо файли cookie. Продовжуючи переглядати наш сайт, ви погоджуєтеся на збір і використання файлів cookie.
Детальніше